V Turniej Brydzowy

Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

to ja, w imieniu swoim i partnera (trian, chyba nie masz nic przeciw?...) - zapraszam na sparing w nastepny weekend rowniez (w ten weekend mam jeszcze gosci...) - mam nadzieje, ze znajda sie chetni?....ZAPRASZAM!!!
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

szymbi pisze:W imieniu MaWiego się piszemy
To ja tez w imieniu wlasnym sie pisze! Ten weekend odpada i w moim przypadku. Powiem wiecej – do srody wlacznie jestem wyjechany, ale koniec przyszlego tygodnia byc moze tak, o ile moja malzonka nie wystosuje mi wczesniej listu rozwodowego czy innego tam ultimatum (a jak zauwazyliscie czujna jest bestyja! ;) )
zb567
Posty: 210
Rejestracja: 10-10-2006, 10:25
Lokalizacja: Wroclaw / Walfer

Post autor: zb567 »

Obawiam sie ze 16 nie bede mogl dolaczyc :-(
krzys1970
Posty: 121
Rejestracja: 26-09-2006, 14:03
Lokalizacja: Luxembourg

Post autor: krzys1970 »

My z Boszka tez zglaszamy chec partycypacji w niniejszym :) .
Awatar użytkownika
danka44
Posty: 968
Rejestracja: 26-09-2006, 08:53
Lokalizacja: Junglinster

Post autor: danka44 »

My też jesteśmy chętni. Bylismy przez ostatni tydzień odcięci od świata, a tu takie ważne sprawy bez nas się rozstrzygają.
Danka
k-th
Posty: 226
Rejestracja: 24-10-2006, 13:11
Lokalizacja: Kraków / Uccle

Post autor: k-th »

a mnie niestety nie bedzie. gdyby cos bylo 23.06.... ;)
Awatar użytkownika
danka44
Posty: 968
Rejestracja: 26-09-2006, 08:53
Lokalizacja: Junglinster

Post autor: danka44 »

Mam propozycje i daje ją pod rozwagę wszystkim turniejowiczom.
Może byłaby pora zakupić własne karty w tych pudełeczkach? Gospodarze chyba ciągle pozyczają te zestawy. Nie mylę się?
Danka
Aquilone
Posty: 9
Rejestracja: 13-11-2006, 21:43
Lokalizacja: Lux

Post autor: Aquilone »

A czy ostal się jeszcze jakis chętny do gry bez pary?? Chętnie zagram i doączę do grona brydżystów :)
Awatar użytkownika
hurakami
Posty: 374
Rejestracja: 05-10-2006, 12:58
Lokalizacja: Lux

V Turniej

Post autor: hurakami »

Czolem!

A wiec potwierdzam oficjalnie, V OTB PTB w L bedzie mial miejsce 16 czerwca w Vianden.
Zapraszamy od 17.00, zaczynamy grac o 17.30 sharp. Maja byc male dzieci, wiec musimy skonczyc czesc rozgrywkowa ok 20.30-21.00. Dlatego nie przewidujemy dluzszych przerw w trakcie. Oczywiscie pozniej mozna siedziec dlugo, do czego zachecamy...
Wpisowe 15 EUR od p a r y.
Zgodnie z dyskusja po ostatnim turnieju gramy na impy, rozdania beda lekko podrasowane, ale nie ukladane.

Podsumowujac zgloszenia mamy na razie 8 par
Felo/Sabina
Bozka/Krzys
Bamaza/Trian
Xteo/Marcin
Mawi/Szymbi
Bozka/Krzys (2 para)
Danka/Pawel
Lezard/Hurakami

a wiec cztery pelne stoly. Oczywiscie jesli sa jeszcze chetni, serdecznie zapraszamy, Aquilone, moze uda Ci sie kogos zebrac?

Danka, dziekujemy za cenna inicjatywe, nosimy sie z zakupem boardow od dawna, ale nie mam czasu jechac do Brukseli, wiec przez tym turniejem nie zdazymy. Ale na nastepny juz beda. Chyba, ze ktos sie wybiera teraz.

Natomiast sa juz dyplomy.

Pozdrawiam, w przypadku pytan prosze o kontakt. Gdyby ktos mial sie nie pojawic, prosze o informacje i znalezienie zastepcy.
h
Załączniki
Dyplom.jpg
Awatar użytkownika
hurakami
Posty: 374
Rejestracja: 05-10-2006, 12:58
Lokalizacja: Lux

Sparring

Post autor: hurakami »

Jesli ktos ma ochote n i e z o b o w i a z u j a c o potrenowac, to w najblizsza sobote w Vianden jest taka mozliwosc, od 17.00 czekaja zielone stoliki, karty i pare par chetnych do gry. Zapraszamy, mozna przyjsc i wyjsc kiedy sie chce.

Pozdrawiam,
h
Załączniki
reklama2.jpg
reklama2.jpg (36.45 KiB) Przejrzano 9177 razy
Awatar użytkownika
ballograf
Posty: 5
Rejestracja: 12-06-2007, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ballograf »

czesc dajcie znac jak poszedl czy moze jak dopiero pojdzie ten turniej 3majsie
Awatar użytkownika
ballograf
Posty: 5
Rejestracja: 12-06-2007, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ballograf »

czy slyszeliscie takie okreslenie "Ty dzbanie" na wyrazenie pogardy dla kogos po obejrzeniu tego obrazu nie jeden by sie chcial z tym okresleniem utozsamiac bo tytlul "dziewczyna z dzbanem" 3majsie
Awatar użytkownika
ballograf
Posty: 5
Rejestracja: 12-06-2007, 15:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ballograf »

teraz dopiero przeczytalem za co mam trzymac kciuki fajnie ze macie tyle energii na organizowanie podobnych spotkan 3majsie
Awatar użytkownika
xtheo7
Posty: 929
Rejestracja: 26-09-2006, 19:48
Lokalizacja: ettelbruck / waw

Post autor: xtheo7 »

ballograf pisze:teraz dopiero przeczytalem za co mam trzymac kciuki fajnie ze macie tyle energii na organizowanie podobnych spotkan 3majsie
nie MY mamy energie, ale nasz niezawodny, niezrownany, niezmordowany i nieustajacy w perfekcji sponsor, trener, organizator, wiellki polak i wybitny pol-nocnik Hurakami, pisany przez duze "HURA".

Lubu-dubu, Lubu-dubu, niech nam zyje prezes brydzowego klubu !!!

tom napisal ja, xtheo7, podstawka do kart 3-ej klasy.
Awatar użytkownika
danka44
Posty: 968
Rejestracja: 26-09-2006, 08:53
Lokalizacja: Junglinster

Post autor: danka44 »

xtheo7, żadne podlizywanie się nie pomoże ;)
Danka
ODPOWIEDZ