Nocne Polakow rozmowy...

Wszelkie dyskusje typu OffTopic

Moderator: LuxTeam

Awatar użytkownika
czeczu
Posty: 324
Rejestracja: 01-02-2007, 13:40
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: czeczu »

Coż, ja bym nie był taki dumny :p
W zeszłym roku widać było chęć i zaangażowanie rodaków, a w tym niestety kiepsko z kondycją i zapałem rozchwalenia siły biało-czerwonych!
Ale przynajmniej do Euro 2008 się zakwalifikowaliśmy <mrgreen>
Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się hiszpańska inkwizycja!!!
legan15
Posty: 30
Rejestracja: 18-10-2007, 09:50
Lokalizacja: luxemburg

Post autor: legan15 »

Hallo !!!!
do wiadomosci Pana z"okienka - lub czecza"
posluze sie Pana slowami "nie ma sie czym chwalic" !!!! ???? i tu podswiadomie
napisal Pan prawde ale o sobie, ze przykro jest ze kazdy " cwok " dostanie paszport
z orlem i mu sie wydaje ze podbije caly swiat. Mysli ze nareszcie moze kazdego
zniewazyc,ublizyc bo to jego kultura. A wszystkim nam jest przykro ze pojawil sie jeszcze
jeden oredownik ulicznej kultury a tym bardziej ze to Polak ktorego tej kultury nie
nauczono w Kraju z jakis tam powodow i moze kiedys zrozumie ile stracil a ile
moze jeszcze stracic. Gwarantuje tu naucza tej "kultury" tylko sam zaplaci za ta
nauke,,tylko jak mowi nasze przyslowie " na glupote nie ma rady" oby nie bylo za pozno !!!!
Pozdrawiam i zycze milego wieczoru ale wszystkim ty co na to zasluzyli........legan
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

legan....aaaaale o co chodzi?.... atakujesz, ale nie bardzo rozumiem - kogo?...za co?...dlaczego?.... moze troche jasniej i nieco spokojniej?....skoro o kulturze....

jaki "cwok"?.... co ma do tego wszystkiego paszport z orlem?!....
Awatar użytkownika
LuxTeam
Posty: 255
Rejestracja: 04-08-2006, 17:08
Lokalizacja: Luxembourg

Post autor: LuxTeam »

Nie rozumiemy, podobnie jak bamaza, czego dotyczyć miałaby powyższa konwersacja, natomiast chyba nikt nie ma wątpliwości, iż jej związek z tematem, jakim było Relais pour la Vie jest dalece abstrakcyjny. Dlatego też ośmieliliśmy się rozdzielić ją od newsa, który stał się pretekstem do powyższej wymiany zdań.

Prawdę mówiąc, ze względu na nieobyczajne słownictwo, wątek pretenduje do skasowania, z drugiej strony chyba nie ma powodu rozpętywać dyskusji czy kolega legan miał zamiar obrazić konkretnie swojego interlokutora, czy tak ogólnie w eter rzucił...

Mimo to, będziemy zobowiązani za nie rozpętywanie niepotrzebnych kłótni wokół tematów, które nijak na to nie zasługują...
LuxTeam
Awatar użytkownika
digilante
Posty: 1686
Rejestracja: 26-09-2006, 08:07
Lokalizacja: Cape Town

Post autor: digilante »

Czy ktos mogl by mi przetlumaczyc post Legan15 na czysty polski? Wyglada mi to na dialekt polski whisko-wodkowy lub haut-marijuanowy.
Out of sorrow entire worlds have been built, out of longing great wonders have been willed.
Agnieszka
Posty: 98
Rejestracja: 01-10-2006, 19:16
Lokalizacja: Luxembourg

Post autor: Agnieszka »

digilante pisze:Czy ktos mogl by mi przetlumaczyc post Legan15 na czysty polski? Wyglada mi to na dialekt polski whisko-wodkowy lub haut-marijuanowy.

To niekoniecznie musi byc dialekt alkoholowy, tylko efekt wzburzenia spowodowanego jakims niemilym wydarzeniem, w ktorym 'pan z okienka' mial znaczacy udzial.
Awatar użytkownika
Mas
Posty: 25
Rejestracja: 02-04-2007, 20:59
Lokalizacja: Luxembourg

Post autor: Mas »

Na miejscu zarządu LuxTeam dałbym Panu Logan 24h na wyjaśnienie, co miał na myśli.
W przypadku braku zadowalającego wytłumaczenia proponowałbym blokadę konta.
To stara tradycja jest ta blokada.
ODPOWIEDZ