Przyjmujemy zgłoszenia kibiców siatkówki na finały ME w Lux.

Zabawa dla dorosłych i dla dzieci, kultura, gastronomia, sport, turystyka...
Awatar użytkownika
reniata
Posty: 15
Rejestracja: 20-10-2006, 18:32
Lokalizacja: Schuttrange

Post autor: reniata »

Oto jestem :D
Szymonie drogi! zatem dwa bilety dla mnie i miska na finaly - mam nadzieje, ze dolece (do biletow jak i na mecz)
wielkie dzieki
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

renia!! witaj w klubie!

a właśnie - co z biletami?
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
Awatar użytkownika
reniata
Posty: 15
Rejestracja: 20-10-2006, 18:32
Lokalizacja: Schuttrange

Post autor: reniata »

coz za radosne powitanie!!!

podobno sie drukuja :/
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

kajapapaja pisze:a właśnie - co z biletami?
...no wlasnie - na czym stanelo?...czyzby inicjatywa umarla smiercia naturalna?...
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

bamaza42 pisze:
kajapapaja pisze:a właśnie - co z biletami?
...no wlasnie - na czym stanelo?...czyzby inicjatywa umarla smiercia naturalna?...
Bynajmniej inicjatywa nie umarła śmiercią jakąkolwiek. Problem leży w indolencji agencji turystycznej Ecker, która dystrybuuje bilety. Od momentu opublikowania informacji o sprzedaży biletów do dnia dzisiejszego nie udało im się uruchomić systemu. Z kolei sprzedaż internetowa obłożona jest narzutem i opłatami pocztowymi.

Ale jest i wiadomość dobra - jak się właśnie dowiedziałem bilety sprzedawane są także bezpośrednio w centrum sportowym Coque. A zatem właśnie tam udam się jutro, aby zakupić bilety dla całej grupy, która dotąd się zgłosiła.
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

A oto aktualna lista chętnych na bilety:

1. Kajapapaja +3
2. Bamaza +1
3. Zbyszek +1
4. Trian +1
5. Malz joasit
6. Reniata +1
7. szymbi +1

Większość jest zainteresowana tylko biletami na niedzielę. Jest też chętna grupa na sobotnie półfinały (na razie tylko Trian z synem i mąż Joasit plus może ja) i dla tych osób zakupię bilet dwudniowy po 45 euro (zniżka 10%). Proszę o zgłoszenia osób, które też chciałyby taki bilet dwudniowy a dotychczas tego nie wyraziły.

I jeszcze kwestia finansowa. Jeden bilet kosztuje 25 euro. Powyższe zgłoszenia traktuję jako zobowiązujące i proszę o możliwie sprawne odbieranie biletów i oddawanie wyłożonej przeze mnie opłaty.
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

szymbi, zeby nie bylo, ze sie uchylam :) - wracam do Lux w pierwszych dniach wrzesnia i od razu postaram sie rozliczyc. No, chyba, ze poslesz mi na priv nr konta, na ktore moge przelac kase, to zrobie to jeszcze stad, z PL, po potwierdzeniu, ze masz juz dla nas bilety (a moze wolisz przed zakupem?...)
Awatar użytkownika
kaszub
Posty: 197
Rejestracja: 26-09-2006, 08:20
Lokalizacja: Lebork/Heffingen

Post autor: kaszub »

no i jeszcze kaszub +1 na obydwa dni :p
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

W związku z dodatkowymi zgłoszeniami zainteresowanych biletami po ostatnich sukcesach naszych siatkarek daję wszystkim chętnym jeszcze 2 dodatkowe dni na zgłoszenie się. W czwartek będę kupował bilety w Coque'u.

Nasza ekipa kibiców jest już całkiem spora. W sobotę na półfinałach będzie nas 14 osób a w niedzielę na finałach 24! To już jest siła ludu i pewnie będziemy widoczni w TV :p . Czekamy na ostatnich niezdecydowanych!
BoSzka
Posty: 5
Rejestracja: 30-09-2006, 09:11
Lokalizacja: Luksemburg

Post autor: BoSzka »

od nas 2 osoby j(edna nieletnia (15 lat)).prosimy na sobote i niedziele do sektora gdzie ida wszyscy nasi. dzieki.
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

Przedstawiam aktualny stan zamówień:

1. Kajapapaja +3 nd
2. Bamaza +1 nd
3. Zbyszek +1 nd
4. Trian +1 sb+nd
5. Malz joasit sb+nd
6. Reniata +1 nd
7. kaszub +2 sb+nd
8. eubulus +6 sb+nd
9. BoSzka +1 sb+nd
10. szymbi +1 sb+nd

Bilety idę kupić w przerwie lunchowej, więc chętni mają jeszcze 2 godziny na decyzję. I jeszcze mały disclaimer - niniejszym oświadczam, że nie ponoszę odpowiedzialności i nie zapewniam awansu polskiej drużyny to turnieju finałowego ME w Luksemburgu :p
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

Witam ponownie wszystkich kibiców-optymistów. Jak się okazało takie duże zamówienie jest realizowane w nieco innym trybie i bilety zostaną dosłane nam pocztą. W związku z tym złożyłem owo zamówienie zgodnie z wytycznymi federacji siatkówki i proszę niniejszym o wpłacanie należnej kwoty (25 euro za bilet tylko na niedzielę, 45 euro za dwudniowy) na konto polska.lu a.s.b.l.:

LU14 1111 2551 4030 0000 (w banku pocztowym CCP)

W tytule przelewu proszę umieścić pseudonim forumowy zamawiającego.

Jak tylko bilety zostaną nam przysłane zawiadomię Was i rozdam je zgodnie z zamówieniami.

Potwierdzam, że wpłynęły do mnie wpłaty kaszuba i eubulusa.
BoSzka
Posty: 5
Rejestracja: 30-09-2006, 09:11
Lokalizacja: Luksemburg

Post autor: BoSzka »

na poczatek dzieki za zalatwienie biletow.kase przeslemy w srode kiedy bede miec dostep do konta.
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

szymbi
właśnie wróciliśmy z wakacji, ale pieniążki za bilety będą u ciebie w tym tygodniu na pewno!
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Moi Drodzy,

Szymbi jest chwilowo "wyjechany", wiec tak mniej wiecej do wtorku i tak sprawy "wisza", ale oczywiscie jak tylko wroci, to sprawa rusza z kopyta, wiec jak tylko bedziecie mieli okazje, to wplacajcie, bowiem bilety juz w drodze :)
ODPOWIEDZ