POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II poł. października)

Lokum na początek, wynajem, zakup nieruchomości...
kamiszi
Posty: 2
Rejestracja: 02-10-2011, 23:39
Lokalizacja: Gdańsk

POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II poł. października)

Post autor: kamiszi »

Witam serdecznie,

w połowie października przeprowadzam się do Luksemburga. Poszukuję mieszkania bądź pokoju do wynajęcia.
Mam 25 lat, do Luksemburga przyjeżdzam autem, więc nie mam preferowanych dzielnic.
Może ktoś posiada jakąś ciekawą ofertę, kontakt bądź pokój do wynajęcia:-)

Z góry dziękuję - pozdrawiam!
K.[/b]
Awatar użytkownika
stary
Posty: 1401
Rejestracja: 17-07-2008, 08:19
Lokalizacja: eks-lux ww

Post autor: stary »

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,
.. toż to nie piwo !
kamiszi
Posty: 2
Rejestracja: 02-10-2011, 23:39
Lokalizacja: Gdańsk

POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II POŁ. PAŹDZIERNIKA)

Post autor: kamiszi »

Dziękuję za odpowiedź oraz link do strony - naprawdę bardzo pomocne informacje :)

Pozdrawiam, K.
ODPOWIEDZ