Weihnachtsmarkt
: 26-12-2010, 15:05
Czy Weinachtsmarkt juz sie skonczył?
Jezeli tak to strzelam w łeb, z żalu że na nim nie byłam..
...czy jeszcze trwa i łeb uratowany?
Jezeli tak to strzelam w łeb, z żalu że na nim nie byłam..
...czy jeszcze trwa i łeb uratowany?