Strona 1 z 1

Weihnachtsmarkt

: 26-12-2010, 15:05
autor: ogrodniczka
Czy Weinachtsmarkt juz sie skonczył?
Jezeli tak to strzelam w łeb, z żalu że na nim nie byłam..
...czy jeszcze trwa i łeb uratowany?

: 26-12-2010, 15:55
autor: stary
http://www.winterlights.lu/March%C3%A9s ... 3%ABl.html

podkładam worek aby zachować głowę na pamiątkę <rotfl>

a może odejdę z pustym jeśli jakiś Markt znajdziesz w pobliżu

: 26-12-2010, 16:12
autor: ogrodniczka
czytalam winterlights... wynika z tego ze tylko do Wigilii...
Widac podzielę los Marii Stuart...
"łupsidejzi"... :?