Strona 1 z 1

3 marca- Mertert

: 14-02-2013, 21:33
autor: ag14
Witam,
udało się 3 lutego w Lintgen, powinno udać się też 3 marca w Mertert.
Mowa o zorganizowaniu ekipy na wspólną wędrówkę :)
Link do imprezy:http://www.flmp-ivv.lu/wanderungen/deta ... 7c1230ee1b
Szczegóły dotyczące naszego udziału już wkrótce na http://sportlu.osa.pl/

Pozdrawiam
Andrzej