Od dziś przez kolejne dwa miesiące można w parku miejskim w Hesperange obejrzeć wystawę rzeźb i metaloplastyki pod nazwą Poésies Métalliques. Na ekspozycję składają się prace czworga artystów: Jeana Alexandra Delattre z Francji, Ivy Mrazkovej z Czech, Jeana Bichela z Luksemburga oraz naszego rodaka Stefana Dousy.
Wystawa odbywa się na świeżym powietrzu, a więc czynna jest w zasadzie bez ograniczeń czasowych. Wstęp oczywiście jest wolny. W dniu 18 maja o godzinie 19.00 organizatorzy zapraszają na wernisaż. Więcej o tym wydarzeniu dowiedzieć się można ze strony internetowej gminy Hesperange.