Strona 1 z 1

Nowe studium podyplomowe na uniwersytecie

: 09-05-2007, 09:09
autor: Redakcja
Uniwersytet Luksemburski we współpracy z Izbą Handlową (Chambre de Commerce) uruchamia od roku akademickiego 2007/2008 nowy, angielskojęzyczny program studiów podyplomowych „Przedsiębiorczość i innowacyjność”. Studia te potrwają jeden rok i obejmą na przemian zajęcia teoretyczne i staże w przedsiębiorstwach.

Celem programu jest zapoznanie uczestników z praktyką funkcjonowania przedsiębiorstw, nowoczesnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz najnowszymi technologiami. Jego mocną stroną ma być zaangażowanie uznanej międzynarodowej kadry wykładowców i praktyków businessu, a także wiodących firm luksemburskich.

Podstawą ubiegania się o jedno z 25 miejsc w studium jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dyplom ukończenia uniwersyteckich studiów z ekonomii, zarządzania, nauk przyrodniczych lub technicznych wraz z uzyskanymi 240 pkt ECTS lub ukończenie wyższych studiów ze 180 pkt ECTS i trzyletnie doświadczenie zawodowe.

Dalsze informacje uzyskać można na stronach uniwersytetu oraz pod numerem telefonu (00352) 46 66 44-6807.

: 09-05-2007, 09:16
autor: bamaza42
Redakcja pisze:wraz z uzyskanymi 240 pkt. ECTS lub ukończenie wyższych studiów ze 180 pkt. ECTS
Ja przepraszam, może to głupie pytanie....ale ja ukończyłam (kiedyś...) studia wyższe, ale nie mam pojęcia, ile za to uzyskałam (i czy w ogóle?!) punktów ECTS....no i co to są te punkty? Coś nowego?....Byłabym wdzięczna, jakby ktoś mnie uświadomił...

: 09-05-2007, 09:24
autor: szymbi
co to są te punkty? Coś nowego?....Byłabym wdzięczna, jakby ktoś mnie uświadomił...
http://www.socrates.org.pl/socrates2/in ... 4&node=23/

: 09-05-2007, 14:05
autor: bamaza42
no i wszystko jasne.....dzieki ! :)