Nowe studium podyplomowe na uniwersytecie
: 09-05-2007, 09:09
Uniwersytet Luksemburski we współpracy z Izbą Handlową (Chambre de Commerce) uruchamia od roku akademickiego 2007/2008 nowy, angielskojęzyczny program studiów podyplomowych „Przedsiębiorczość i innowacyjność”. Studia te potrwają jeden rok i obejmą na przemian zajęcia teoretyczne i staże w przedsiębiorstwach.
Celem programu jest zapoznanie uczestników z praktyką funkcjonowania przedsiębiorstw, nowoczesnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz najnowszymi technologiami. Jego mocną stroną ma być zaangażowanie uznanej międzynarodowej kadry wykładowców i praktyków businessu, a także wiodących firm luksemburskich.
Podstawą ubiegania się o jedno z 25 miejsc w studium jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dyplom ukończenia uniwersyteckich studiów z ekonomii, zarządzania, nauk przyrodniczych lub technicznych wraz z uzyskanymi 240 pkt ECTS lub ukończenie wyższych studiów ze 180 pkt ECTS i trzyletnie doświadczenie zawodowe.
Dalsze informacje uzyskać można na stronach uniwersytetu oraz pod numerem telefonu (00352) 46 66 44-6807.
Celem programu jest zapoznanie uczestników z praktyką funkcjonowania przedsiębiorstw, nowoczesnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz najnowszymi technologiami. Jego mocną stroną ma być zaangażowanie uznanej międzynarodowej kadry wykładowców i praktyków businessu, a także wiodących firm luksemburskich.
Podstawą ubiegania się o jedno z 25 miejsc w studium jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dyplom ukończenia uniwersyteckich studiów z ekonomii, zarządzania, nauk przyrodniczych lub technicznych wraz z uzyskanymi 240 pkt ECTS lub ukończenie wyższych studiów ze 180 pkt ECTS i trzyletnie doświadczenie zawodowe.
Dalsze informacje uzyskać można na stronach uniwersytetu oraz pod numerem telefonu (00352) 46 66 44-6807.