Znaleziono 1401 wyników

autor: stary
08-07-2011, 14:20
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Wyjazd ze Szczecina do Lux
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1996

A opowiedniej rukryki koles nie potrafi wypelnic ???

http://www.polska.lu/hiking.php?cmd=list
autor: stary
06-07-2011, 21:52
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Czy zakladajac internet trzeba miec koniecznie konto w banku
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2688

Oczywiście i każdy operator ma coś podobnego ale to jest bezkablowo

nawet ostatnio pisano na tym forum
dać tutaj http://www.polska.lu/search.php ; internet
autor: stary
06-07-2011, 19:19
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Czy zakladajac internet trzeba miec koniecznie konto w banku
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2688

A jeśli nawet ;czyżby tak trudno o założenie konta w banku lub na poczcie ............... ? <hm> <hm>

A założenie internetu łączy się z umowa na rok lub dwa trzeba przestudiować AKTUALNE oferty z różnymi opcjami <czytaj> życzę owocnego studiowania <cwaniak2>
autor: stary
05-07-2011, 14:01
Forum: Polonica
Temat: Zgłoszenia do Olimpiady Polonijnej we Wrocławiu
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3892

Jednym słowem Związek im.Chopina jest jednym (i tez pierwszym) sponsorem tej imprezy ...... a Pan Stolmann koordynatorem co jest tez związane z poświeceniem dużej ilości czasu i energii .................
autor: stary
05-07-2011, 13:32
Forum: Mieszkanie
Temat: dzialka budowlana
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1277

Skoda niektórym zużywać klawiaturę aby ogłoszenie poprawnie brzmiało

poszukuje działkę
autor: stary
04-07-2011, 23:25
Forum: Rozrywka
Temat: samotna???
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2591

Uważaj bo tyle się zgłosi ze nie wyrobisz się ... . fotkę dołącz bo to zawsze przyciąga a kota w worku tutejsze mile panie nie biorą ....... Kiedyś takie ogłoszenia były; to przerażeni "robotą" ogłoszeniodawcy znikali ..... bez śladu zabijający temat <hm> <hm> ;)
autor: stary
04-07-2011, 23:08
Forum: Mieszkanie
Temat: jak sie mieszka w Sandweiler?a jak w centrum Lux-Ville?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 8963

o lekarzach masz tutaj po lewej stronie

http://www.polska.lu/portal.php <czytaj>
autor: stary
03-07-2011, 08:34
Forum: Café Luxembourg
Temat: Okulista
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1053

Tu masz listę lekarzy

http://www.polska.lu/portal.php
autor: stary
02-07-2011, 19:14
Forum: Café Luxembourg
Temat: Polska Mlodziez w Löuxemburgu
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3224

Oj bamazoo tutaj tez sie nie nadajemy za starzy dla Jagodki a tu to dopiero by bylo !!!!!! <figiel>

Swoja droga nowy przybylec powiedzial ze istnieje a poszukiwanie sie zamelduja
autor: stary
30-06-2011, 23:14
Forum: Polanka w lesie Bambësch
Temat: mama w luxembourgu
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3326

A tata gdzie?

Albo uprzedzenie zeby sie nie pokazywac bo przyjechala mama? albo sie pokazac z wielkim bukietem? <hm>
autor: stary
28-06-2011, 18:17
Forum: Gospodarka & Finanse
Temat: 5 milionów euro pomocy dla luksemburskich rolników
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 12808

Czyżbyś opisywał działanie PGR ów ??

kiedyś mieszkałem w tutejszej wiosce gdzie było jeszcze działających 2 kargoli i każdy miał swój gnój i swoje maszyny ...... <bezradny>
autor: stary
28-06-2011, 15:22
Forum: Café Luxembourg
Temat: Witamy na Facebooku, Polacy W Luxemburgu.
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 13202

Co do fessebuka (tak mawiają Francuzi) to przypuśćmy ze na forum polska.lu w roku 2054 jest 157.859.475 użytkowników i nasz ukochany bóg (kreator tego portalu i forum) zdecyduje się z nadmiarem obowiązków sprzedać jakiemuś inwestorowi za 7.456.100.456 € cala zawartość tego forum łącznie z fotografia...
autor: stary
28-06-2011, 14:34
Forum: Motoryzacja & Transport
Temat: Kto nie ma jeszcze żółtych papierów, powinien się pospieszyć
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12285

Eh tam kłócicie się jak stare baby. po Grecku : papaki (kaczuszka) jest odpowiednikiem @ język którym władam ,tylko po wypiciu kilku ouzo <mrgreen> A jeśli Bama mnie tak nazywa to lepiej aby to zostało tylko miedzy nami ....... będę musiał zmienić hasło na kompie w domu bo .......będzie źle <klotnia>
autor: stary
28-06-2011, 10:58
Forum: Café Luxembourg
Temat: Witamy na Facebooku, Polacy W Luxemburgu.
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 13202

No tu Bamaza streściła wszystko a w tzw nocnym życiu istnieją "pewne lokale" gdzie tłumy się nie przewijają, i im na tym nie zależy , ale niby żyją (bo piorą €€€$$$$) <bezradny>

Ale takie Jagódkę nie interesują....
autor: stary
27-06-2011, 23:09
Forum: Motoryzacja & Transport
Temat: Kto nie ma jeszcze żółtych papierów, powinien się pospieszyć
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 12285

a 352lu bierze informacje z źródła czyli tu

http://www.snct.lu/component/option,com ... ng,french/