A opowiedniej rukryki koles nie potrafi wypelnic ???
http://www.polska.lu/hiking.php?cmd=list
Znaleziono 1401 wyników
- 08-07-2011, 14:20
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: Wyjazd ze Szczecina do Lux
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1996
- 06-07-2011, 21:52
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: Czy zakladajac internet trzeba miec koniecznie konto w banku
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2688
Oczywiście i każdy operator ma coś podobnego ale to jest bezkablowo
nawet ostatnio pisano na tym forum
dać tutaj http://www.polska.lu/search.php ; internet
nawet ostatnio pisano na tym forum
dać tutaj http://www.polska.lu/search.php ; internet
- 06-07-2011, 19:19
- Forum: Zakupy i usługi
- Temat: Czy zakladajac internet trzeba miec koniecznie konto w banku
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2688
- 05-07-2011, 14:01
- Forum: Polonica
- Temat: Zgłoszenia do Olimpiady Polonijnej we Wrocławiu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3892
- 05-07-2011, 13:32
- Forum: Mieszkanie
- Temat: dzialka budowlana
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1277
- 04-07-2011, 23:25
- Forum: Rozrywka
- Temat: samotna???
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2591
- 04-07-2011, 23:08
- Forum: Mieszkanie
- Temat: jak sie mieszka w Sandweiler?a jak w centrum Lux-Ville?
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 8963
- 03-07-2011, 08:34
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Okulista
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1053
- 02-07-2011, 19:14
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Polska Mlodziez w Löuxemburgu
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 3224
- 30-06-2011, 23:14
- Forum: Polanka w lesie Bambësch
- Temat: mama w luxembourgu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3326
- 28-06-2011, 18:17
- Forum: Gospodarka & Finanse
- Temat: 5 milionów euro pomocy dla luksemburskich rolników
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 12808
- 28-06-2011, 15:22
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Witamy na Facebooku, Polacy W Luxemburgu.
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 13202
Co do fessebuka (tak mawiają Francuzi) to przypuśćmy ze na forum polska.lu w roku 2054 jest 157.859.475 użytkowników i nasz ukochany bóg (kreator tego portalu i forum) zdecyduje się z nadmiarem obowiązków sprzedać jakiemuś inwestorowi za 7.456.100.456 € cala zawartość tego forum łącznie z fotografia...
- 28-06-2011, 14:34
- Forum: Motoryzacja & Transport
- Temat: Kto nie ma jeszcze żółtych papierów, powinien się pospieszyć
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 12285
Eh tam kłócicie się jak stare baby. po Grecku : papaki (kaczuszka) jest odpowiednikiem @ język którym władam ,tylko po wypiciu kilku ouzo <mrgreen> A jeśli Bama mnie tak nazywa to lepiej aby to zostało tylko miedzy nami ....... będę musiał zmienić hasło na kompie w domu bo .......będzie źle <klotnia>
- 28-06-2011, 10:58
- Forum: Café Luxembourg
- Temat: Witamy na Facebooku, Polacy W Luxemburgu.
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 13202
- 27-06-2011, 23:09
- Forum: Motoryzacja & Transport
- Temat: Kto nie ma jeszcze żółtych papierów, powinien się pospieszyć
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 12285