Znaleziono 1401 wyników

autor: stary
18-07-2011, 22:48
Forum: Papierkowa robota
Temat: skąd wziać formularz
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3298

A może któraś z forumowiczek mogła by wziąć dla mnie taki formularz od swojego ginekologa?
to jest namawianie do przestępstwa
autor: stary
18-07-2011, 12:15
Forum: Ogłoszenia drobne
Temat: Szukam krawcowej - pilne!
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1054

dla aninji pilnie szukajacej

znalazlem po dluuuuugich poszukiwaniach <rotfl>

http://www.polska.lu/search.php

wpisalem : krawcowa albo krawcowej

ale nie chce wydawac na telefon do aninjii <bezradny>
autor: stary
18-07-2011, 12:11
Forum: Café Luxembourg
Temat: dla lubiących wypełniać rubryczki - prośba o pomoc :)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4056

W realiach tego kraju i Polaków tu żyjących mieszkają (tzn są zameldowani ) w miejscowościach nawet poniżej 100 mieszkańców miedzy innymi z powodów finansowych a związani z ewentualna praca w innym miejscu ...... a w PL pochodzili nawet z wielkich metropolii .... http://pl.wikipedia.org/wiki/Miasta_...
autor: stary
18-07-2011, 10:08
Forum: Café Luxembourg
Temat: dla lubiących wypełniać rubryczki - prośba o pomoc :)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4056

Miejsce stałego zameldowania

myślę ze chodzi o sytuacje w PL przed wyjazdem bo niektórzy się wymeldowują
autor: stary
14-07-2011, 23:12
Forum: Rozrywka
Temat: Spotkanie Polakow: Friday Drinks, 22 lipiec, godz 19:30
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5432

autor: stary
14-07-2011, 10:44
Forum: Papierkowa robota
Temat: Praca w lux a rodzina w niemczech
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3390

jeszcze trzeba odroznic czy bedzie pracowa w instytucjach unijnych czy nie bo sa rozne sytuacje

a sytuacja bedzie zblizona do tej kategorii

http://www.diegrenzgaenger.lu/
autor: stary
13-07-2011, 12:11
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Pytania o GSM data plan
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1756

tutaj kiedyś coś proponowano na twoje potrzeby ale nie bylem zainteresowany i nie wiem czy dalej jest https://www.vo.lu/en/index/index <czytaj>

albo jeśli chodzi tylko o sąsiednie kraje tutaj może coś maja http://www.transatel-mobile.com/
autor: stary
12-07-2011, 21:22
Forum: Papierkowa robota
Temat: kupno mieszkania w PL przez cudzoziemca-proszę o pomoc!
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10316

irja28 pisze:transgraniczne????
kupić w PL, FR i odciągać od podatków w Lu lub odwrotnie

powiązania z polityka finansowo podatkowa każdego państwa
autor: stary
12-07-2011, 17:46
Forum: Papierkowa robota
Temat: kupno mieszkania w PL przez cudzoziemca-proszę o pomoc!
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10316

No właśnie na małe sumy typu samochód to nie powinno być problemów jeśli nie będą żądać rachunku czy czegoś tam a różnica między samochodowym ,konsumpcyjnym i mieszkaniowym to %%%% no i możliwość odliczenia % od podatków ale czy na transgraniczne to nie wiem <bezradny> jak jest teraz ....
autor: stary
11-07-2011, 13:12
Forum: Papierkowa robota
Temat: kupno mieszkania w PL przez cudzoziemca-proszę o pomoc!
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10316

" kupienie nieruchomości przez cudzoziemca" w goglu daje sporo informacji
a sprawa finansowania to odrębna rzecz bo banki chcą się zabezpieczyć ......
autor: stary
11-07-2011, 07:22
Forum: Café Luxembourg
Temat: Fajne miejsce
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4501

Jest tez w biurach turystycznych broszurka

http://www.ont.lu/broc-fr.html#

oraz 50 rożnych pomysłów dla kids

po prawej stronie w manifestacjach + kids

http://www.ont.lu/manifestations-fr-1.html
autor: stary
10-07-2011, 22:34
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Czy jest tu coś czynnego po 21 i w niedziele?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2387

Na tranzytowych autostradach sklepy 24/24 albo prawie i w wasserbillig ,remich , tez zawsze coś jest otwarte na papierosy alkohole dla tzw "turystów"
autor: stary
10-07-2011, 19:03
Forum: Papierkowa robota
Temat: kupno mieszkania w PL przez cudzoziemca-proszę o pomoc!
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10316

Jesli eurourzednik lub inna tzw miedzynarodowa instytucja to specjalne transgraniczne finansowania byly przez BHW lub aliatys (eks -UGPFE) nie wiem jak aktualnie
autor: stary
09-07-2011, 15:24
Forum: Motoryzacja & Transport
Temat: Wakacje na drogach
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2833

bamaza42 pisze:Hmmm...ciekawe dlaczego nie podaja sytuacji na drogach DE?.... <bezradny>
może nie ma problemów


albo są wszędzie i nie sposób wyróżnić <bezradny>
autor: stary
08-07-2011, 22:51
Forum: Zakupy i usługi
Temat: Wyjazd ze Szczecina do Lux
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1996

na glownej stronie polska lu po lewej stronie kalendarz albo w moim linku calkiem na doleeeeeeee ;)