Pozdrawiam, K.
Znaleziono 2 wyniki
- 03-10-2011, 21:49
- Forum: Mieszkanie
- Temat: POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II poł. października)
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 965
POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II POŁ. PAŹDZIERNIKA)
Dziękuję za odpowiedź oraz link do strony - naprawdę bardzo pomocne informacje
Pozdrawiam, K.
Pozdrawiam, K.
- 03-10-2011, 16:36
- Forum: Mieszkanie
- Temat: POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II poł. października)
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 965
POSZUKUJĘ POKOJU/STUDIA DO WYNAJĘCIA (II poł. października)
Witam serdecznie, w połowie października przeprowadzam się do Luksemburga. Poszukuję mieszkania bądź pokoju do wynajęcia. Mam 25 lat, do Luksemburga przyjeżdzam autem, więc nie mam preferowanych dzielnic. Może ktoś posiada jakąś ciekawą ofertę, kontakt bądź pokój do wynajęcia:-) Z góry dziękuję - po...