3 pokojowe mieszkanie w Trier

Lokum na początek, wynajem, zakup nieruchomości...
Awatar użytkownika
byly
Posty: 995
Rejestracja: 20-10-2006, 22:41
Lokalizacja: Berlin/Dolny Slask

3 pokojowe mieszkanie w Trier

Post autor: byly »

Szukam nastepcy na moje 3-pokojowe mieszkanie (97 metrow kw) w Trewirze. Mieszkanie znajduje sie na 1 pietrze przy Theodor-Heuss-Allee, ale od tylu, wiec jest absolutny spokoj.

3 pokoje, bardzo duza kuchnia, lazienka z prysznicem, gazowe ogrzewanie etazowe, ale NIE ma balkonu. Za to jest antena satelitarna odbierajac 3 satelity, w tym Hotbirda z polskimi programami i wszystkie bezplatne kanaly angielskie (kilkanascie programow m.in. BBC 1, BBC2 itd. )
Czynsz: 730,- Euro (tak, to nie pomylka! :D
oplaty: 100,- Euro
Za gaz i prad placi sie bezposrednio samemu, ja place za gaz (ogrzewanie i ciepla woda) ok. 45 euro miesiecznie.
Za 50 euro miesiecznie mozna wyjac miejsce parkingowe na podworzu budynku, ktore jest zamykane na noc brama.
Przystanek autobusu 118 kursujacego do Luksemburga znajduje sie 2 minuty na piechote od mieszkania. Do dworca kolejowego jest 5 minut.

Mieszkanie jest bez prowizji, ale poniewaz w Niemczech mieszkania z reguly nigdy nie sa wyposazone w kuchnie i wszystko trzeba kupowac samemu, najmilej widziane sa osoby, ktore by przejely po mnie 1,5 roczne meble kuchenne plus ew. inne meble.

Ze wzgledu na polakierowane deski podlogowe obawiam sie, ze wlasciciel nie zgodzi sie na zwierzeta domowe.

Alternatywnie istnieje mozliwosc podnajecie tego mieszkania (wtedy w pelni wyposazonego i umeblowanego) na czas do uplywu 3-miesiecznego okresu wypowiedzenie, czyli ok. do polowy czerwca.
Awatar użytkownika
stary
Posty: 1401
Rejestracja: 17-07-2008, 08:19
Lokalizacja: eks-lux ww

Post autor: stary »

oto super ogłoszenie z detalami a nie jak to niektórzy tu oszczędzają na słowach w opisach bo trzeba płacić <mysli>

Czyżby były wybywał na dobre z tych stron na Kudamm'a ? <hm>
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,
.. toż to nie piwo !
Awatar użytkownika
byly
Posty: 995
Rejestracja: 20-10-2006, 22:41
Lokalizacja: Berlin/Dolny Slask

Post autor: byly »

Oferta jest juz nieaktualna
ODPOWIEDZ