UWAGA NA PSYCHOPATE!!!!

Ambasada i konsulat RP, polska szkoła, kościół, stowarzyszenia, polska żywność, prasa, knajpa...
ania.andryszak
Posty: 3
Rejestracja: 15-06-2014, 22:47
Lokalizacja: poznan

UWAGA NA PSYCHOPATE!!!!

Post autor: ania.andryszak »

Witam!

Po konsultacji z administratorem strony polska.lu nie mogę pozostawić temu który dotyczył znieważenia i ataku na moją osobę i chcę ujawnić Państwu prawdziwą twarz osoby jaka kryje się pod pseudonimem "karzel".
Chcę wszystkich Państwa ostrzec przez tą osobą ponieważ jest to człowiek bardzo agresywny zarówno do kobiet jak i mężczyzn.
Osobą tą jest WALDEMAR GOMOŁA.
Na dowód tego w załączniku mogą Państwo zobaczyć tylko część tego co on wypisuje, oraz jeden z wielu protokołów policyjnych. Dodam, że przeciw tej osobie toczy się kilka procesów karnych, gdzie grozi np. utratą życia.
Dodam, że pracuje ta osoba w budowlance i na pewno kontaktowała się z osobami, które chciały np. pomalować mieszkanie.
Mam nadzieje, że te informacje pomogą Państwu ocenić tą sprawę.
Pozdrawiam
Załączniki
policja sms 2.jpg
karzel
Posty: 27
Rejestracja: 18-08-2013, 22:35
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: karzel »

a moze bys panie slawek dolaczyl obdukcje lekarska twojej zony albo opowiedzialo wypadku Jaki sie jej przydarzyl ale przeciez ty miales wypadek z kolega a nie z zona tak jak to opowiadasz po kafejkach czy chcesz zebym ja to zrobil za ciebie wiesz ze moge
low pis mjusik drag i rok i rol
karzel
Posty: 27
Rejestracja: 18-08-2013, 22:35
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: karzel »

zaplac ludziom ktorych oszukales bo za darmo nikt ci nie spalil auta cay inne tematy jakie miales ze swoimi ofiarami i dzieki za reklame bede mial pelne rece malowania i zarobie pieniadze dzieki z calego serca i do zobaczenia
low pis mjusik drag i rok i rol
karzel
Posty: 27
Rejestracja: 18-08-2013, 22:35
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: karzel »

a dalej w tym sms bylo ze niedlugo trup bedziesz to tylko kwestia czasu jesli dalej bedziesz robil ludzi .
low pis mjusik drag i rok i rol
karzel
Posty: 27
Rejestracja: 18-08-2013, 22:35
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: karzel »

kazdy srednio inteligentny czlowiek widzi ze to nie jest grozba tylko w ogolnym pojeciu ostrzezenie
low pis mjusik drag i rok i rol
ania.andryszak
Posty: 3
Rejestracja: 15-06-2014, 22:47
Lokalizacja: poznan

Post autor: ania.andryszak »

Witam! jak widać "karzel" nadal atakuje i wymyśla nowe nieprawdziwe historie i znieważa . Proszę aby Państwo jeszcze raz zobaczyli wątek "uwaga na oszusta" w którym Waldemar GOMOŁA używa wulgarnych słów w stosunku do innych formułowiczów. Nie mam zamiaru dyskutować z osobą, która ma duży problem ze sobą. Zajmą się tą osobą odpowiednie instytucje.
nutria
Posty: 5
Rejestracja: 06-01-2014, 16:39
Lokalizacja: belgia

Post autor: nutria »

Witam! Z tego co widać to naprawdę psychopata. Z tego co napisał to sam się przyznaje, że groził komuś śmiercią. I on chce mieć przez to więcej pracy hahhahahha, chyba że w Etelbruck (szpital dla psychopatów <evil> )
ODPOWIEDZ