parking w okolicy Charleroi

Rozmowy o wszystkim, ale nigdy o niczym

Moderator: LuxTeam

AggieB
Posty: 12
Rejestracja: 06-09-2013, 21:15
Lokalizacja: Warszawa

parking w okolicy Charleroi

Post autor: AggieB »

Poszukuje parkingu dlugoterminowego w okolicy lotniska Charleroi lub miejsca, gdzie mozna zostawic samochod na kilka dni. Czy ktos sie orientuje? bede wdzieczna za info.
misio
Posty: 1969
Rejestracja: 26-09-2006, 18:09
Lokalizacja: Z Doliny

Post autor: misio »

Dłużej ci zajęło napisanie tego posta niż poszukanie samemu, ale niech ci będzie:

http://www.qpark-charleroiairport.be/de ... sp?lang=fr
bnbn1
Posty: 160
Rejestracja: 16-09-2012, 14:34
Lokalizacja: strassen

Post autor: bnbn1 »

misio pisze:Dłużej ci zajęło napisanie tego posta niż poszukanie samemu, ale niech ci będzie:

http://www.qpark-charleroiairport.be/de ... sp?lang=fr
a widzisz Misio, może jej chodzilo o normalny parking z normalnymi cenami, np w Hahn na parkingu lotniskowym mozesz zostawic samochod w cenie 4 ojro/dzien (podnieśli cene z 3,50) bo 18 ojro/dzien... to troche przesadzili. czyli tłumaczac na nasze może tam istnieje tansza lokalna alternatywa gdzie np za wekend nie wydasz 64 ojro... (w ten sposób doliczjaąc koszty dojazdu parkingu itp... cena z lotniska w lux może sie okazac niewiele wieksza a dojedziesz autobusem lokalnym) i może dokłądnie o to chodziło autorce posta, swoją droga sam chętnie bym poznał takie miejsce, bo ze względu na cene oficjalnego parkingu unikam tego lotniska i latam z niemiec mimo ze srednio mi to pasuje godzinowo:-)

PS w Hahn lokalne inicjatywy biora po 2 ojro/dzień <mrgreen>
zzz
Posty: 382
Rejestracja: 15-11-2011, 10:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zzz »

bnbn1 pisze:a widzisz Misio, może jej chodzilo o normalny parking z normalnymi cenami,
A widzisz bnbn1, znowu robisz założenia "o co autorce pytania mogło chodzić" :P
Misio odpowiedział na zadane pytanie w 100% poprawnie.
AggieB
Posty: 12
Rejestracja: 06-09-2013, 21:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AggieB »

DZiekuje za pomoc Misiu :) Chodzilo mi o parking z "normalnymi" cenami. O 4 EUR/ dzien w Charleroi mozna tylko pomazyc. Najtaniej na razie wychodzi parking rezerwowany przez strone RYANAIR, ale tez ponad 10 EUR dzien.
Chodzilo mi bardziej, czy sa inne opcje, np. mniejsze prywatne parkingi, jak w okolicach Okecie w Warszawie, za rozsadne ceny. $ EUR taka cena jest. 18 EUR juz niekoniecznie...
bnbn1
Posty: 160
Rejestracja: 16-09-2012, 14:34
Lokalizacja: strassen

Post autor: bnbn1 »

zzz pisze:
bnbn1 pisze:a widzisz Misio, może jej chodzilo o normalny parking z normalnymi cenami,
A widzisz bnbn1, znowu robisz założenia "o co autorce pytania mogło chodzić" :P
Misio odpowiedział na zadane pytanie w 100% poprawnie.
a widzisz ZZZ jednak moje zalożenia były prawidłowe... ot po prostu jako polak raczej się wstrzelam w oczekiwania rodaków, gdyż myślę w podobny sposób jak oni <mrgreen>
bnbn1
Posty: 160
Rejestracja: 16-09-2012, 14:34
Lokalizacja: strassen

Post autor: bnbn1 »

AggieB pisze:DZiekuje za pomoc Misiu :) Chodzilo mi o parking z "normalnymi" cenami. O 4 EUR/ dzien w Charleroi mozna tylko pomazyc. Najtaniej na razie wychodzi parking rezerwowany przez strone RYANAIR, ale tez ponad 10 EUR dzien.
Chodzilo mi bardziej, czy sa inne opcje, np. mniejsze prywatne parkingi, jak w okolicach Okecie w Warszawie, za rozsadne ceny. $ EUR taka cena jest. 18 EUR juz niekoniecznie...
Ryanair bierze 10 euro /dzien to juz wygląda lepiej, ale byc może oni nie korzystają z lotniskowego parkingu, wiec za pierwszym razem mozna ich przeboleć a potem na miejscu sie rozejrzeć, być może ten sam parking bez pośrednictwa Ryanair będzi tańszy. z drugiej strony oficjalna cena 18 ojro/dzień juz sama informuje ze może byc krucho z konkurencją dlatego trzymaja cenę :|
bnbn1
Posty: 160
Rejestracja: 16-09-2012, 14:34
Lokalizacja: strassen

Post autor: bnbn1 »

AggieB pisze:DZiekuje za pomoc Misiu :) Chodzilo mi o parking z "normalnymi" cenami. O 4 EUR/ dzien w Charleroi mozna tylko pomazyc. Najtaniej na razie wychodzi parking rezerwowany przez strone RYANAIR, ale tez ponad 10 EUR dzien.
Chodzilo mi bardziej, czy sa inne opcje, np. mniejsze prywatne parkingi, jak w okolicach Okecie w Warszawie, za rozsadne ceny. $ EUR taka cena jest. 18 EUR juz niekoniecznie...
na szybko przy pomocy google maps znalazłem takie wynalazki, tak jak przewidywałem cenowo niekoniecznie sa atrakcyjni ale maja niższe ceny, jeden ma za pierwszy dzień wyższa lecz potem w następe dni ona maleje, niemniej Ryanair moze wyglądac na najbardziej korzystny wybór:

http://www.airportsmartparking.be/prices

http://www.charleroi-airport-parking.be/prix.php

http://easyparkingairport.be/price
ergus
Posty: 58
Rejestracja: 19-05-2008, 09:19
Lokalizacja: Dębica

Ja rezerwuje pokoj w opcji Park, Sleep and Fly z transferem

Post autor: ergus »

Witam,

My od czasu do czasu uzywamy hoteli okolicznych np przez booking.com
Jest sporo hoteli ktore za jedna noc spedzona (lub tylko zaplacona) pozwalaja zostawic samochod na parkingu hotelowym na tydzien lub dwa a nawet dluzej za niewielka doplata.
Ta opcja jest wygodna zwlaszcza gdy ma sie wczesny lot - nie trzeba tak wczesnie wstawac zeby dojechac z Lux,

Ceny sie wahaja od 69 do 85 Euro,

Nasz ulubiony to Hotel South Charleroi Airport bo ma transfer w zasadzie cala dobe ale koszt to 85 EUR (podniesli),
A najgorsze wrazenia mamy z IBIS Budget (69 EUR) ale nie z Charleroi a z Brukseli ale na tyle nieprzyjemne ze oferty tej w sieci IBIS juz nie wybierzemy

Inne hotele to: Hotel Charleroi Airport - Van Der Valk (79 EUR) oraz Leonardo Hotel Charleroi City (75 EUR)

Nie sa to tanie parkingi jak temacie ale jest to przyjamniej kolejna opcja,

Pozdrawiam,
bnbn1
Posty: 160
Rejestracja: 16-09-2012, 14:34
Lokalizacja: strassen

Re: Ja rezerwuje pokoj w opcji Park, Sleep and Fly z transfe

Post autor: bnbn1 »

ergus pisze:Witam,

My od czasu do czasu uzywamy hoteli okolicznych np przez booking.com
Jest sporo hoteli ktore za jedna noc spedzona (lub tylko zaplacona) pozwalaja zostawic samochod na parkingu hotelowym na tydzien lub dwa a nawet dluzej za niewielka doplata.
Ta opcja jest wygodna zwlaszcza gdy ma sie wczesny lot - nie trzeba tak wczesnie wstawac zeby dojechac z Lux,

Ceny sie wahaja od 69 do 85 Euro,

Nasz ulubiony to Hotel South Charleroi Airport bo ma transfer w zasadzie cala dobe ale koszt to 85 EUR (podniesli),
A najgorsze wrazenia mamy z IBIS Budget (69 EUR) ale nie z Charleroi a z Brukseli ale na tyle nieprzyjemne ze oferty tej w sieci IBIS juz nie wybierzemy

Inne hotele to: Hotel Charleroi Airport - Van Der Valk (79 EUR) oraz Leonardo Hotel Charleroi City (75 EUR)

Nie sa to tanie parkingi jak temacie ale jest to przyjamniej kolejna opcja,

Pozdrawiam,
jak dla mnie rozwiązanie odpada bo było by to droższe niz parking na weeknd pod lotniskiem :-)
marcin
Posty: 360
Rejestracja: 03-10-2006, 13:05
Lokalizacja: z lasu

Post autor: marcin »

AggieB
Posty: 12
Rejestracja: 06-09-2013, 21:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AggieB »

Super namiar i wielkie dzieki.
bnbn1
Posty: 160
Rejestracja: 16-09-2012, 14:34
Lokalizacja: strassen

Post autor: bnbn1 »

tez wielkie dzięki... może zaczne uzytkowac to lotnisko :-)
ODPOWIEDZ