Konferencja na temat wielojęzyczności

Awatar użytkownika
Redakcja
Posty: 3226
Rejestracja: 16-10-2006, 23:03
Lokalizacja: stąd i zowąd

Konferencja na temat wielojęzyczności

Post autor: Redakcja »

Wszystkich naszych czytelników chcielibyśmy zainteresować konferencją na temat chciałoby się powiedzieć kluczowy dla wszystkich mieszkańców Wielkiego Księstwa. Wielojęzyczność – multilingualism. Któż z nas na co dzień nie mówi przynajmniej dwoma, trzema lub nawet czterema językami w życiu zawodowym a i prywatnym?

O zagadnieniach z tym tematem związanych – korzyściach, problemach, sytuacji obecnej w Luksemburgu – dowiedzieć się możecie na konferencji "Multilingualism: driver of competitiveness?, która odbędzie się we wtorek, 27. września w godz. 18.30–20.30 w Chambre de Commerce na Kirchbergu. Wstęp wolny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się mailem na adres: symposium@berlitz.lu w terminie do 21. września. W załączniku poniżej – ramowy program sympozjum.
Załączniki
Multilingualism-program.jpg
Multilingualism-logo.jpg
~~~~~
Redakcja
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

A to sympozjum to polski "produkt"?...czy tez polskie nazwiska osob prowadzacych to czysty zbieg okolicznosci ?...
Awatar użytkownika
anwi
Posty: 965
Rejestracja: 26-09-2006, 08:37
Lokalizacja: Gdzie psy ...szczekają

Post autor: anwi »

Bamaza, po tylu latach pobytu tutaj może warto byłoby się wreszcie dowiedzieć, kto to Artur Sosna i Jakub Adamowicz...
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

No to slucham, chetnie sie dowiem...nie mialam przyjemnosci...po tylu latach tutaj....
Borys
Posty: 1332
Rejestracja: 14-07-2007, 20:17
Lokalizacja: OBYWATEL EUROPY

Post autor: Borys »

bamaza42 pisze:...nie mialam przyjemnosci...po tylu latach tutaj....
Wszystkim nam przykro z tego powodu Bamaza !
Ura Bura Szef Podwóra
Awatar użytkownika
danka44
Posty: 968
Rejestracja: 26-09-2006, 08:53
Lokalizacja: Junglinster

Post autor: danka44 »

Tak krótko:
Artur Sosna - szef Berlitz'a, ku wiedzy innych: przyjął na swoje progi szkołę i przedszkole polskie.
Jakub Adamowicz - dziennikarz, otrzymał Kartę Polaka z rąk byłej ambasador.

Myślę, że nie tylko bamazie przydadzą się te informacje, a myślę, że obaj panowie nie mają obiekcji co do ujawniania nazwisk na portalu.
Danka
Awatar użytkownika
anwi
Posty: 965
Rejestracja: 26-09-2006, 08:37
Lokalizacja: Gdzie psy ...szczekają

Post autor: anwi »

MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Borys pisze:
bamaza42 pisze:...nie mialam przyjemnosci...po tylu latach tutaj....
Wszystkim nam przykro z tego powodu Bamaza !
<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

danka44 pisze:Myślę, że nie tylko bamazie przydadzą się te informacje, a myślę, że obaj panowie nie mają obiekcji co do ujawniania nazwisk na portalu.
I ja tak mysle, Danka, dzieki....fajnie, ze choc Ty, oprocz tego, ze jest Ci przykro, potrafisz bez zgryzliwosci podzielic sie swoja wiedza.... :)
ODPOWIEDZ