Jutro wielka śnieżyca. Czy kolejna katastrofa komunikacyjna?

Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

dzieki MaWi...ale ze wzgledow chyba dosc oczywistych nie bede sie wybierac po sol do Trewiru :p
Po prostu dzis cudem jakims, w sniegu po osie i w strumieniach deszczu, wjechalam na podworko i do garazu....i nie zamierzam stamtad wyjezdzac dopoki snieg nie zniknie z mojego podworka (albo przynajmniej sie nie skorczy)...
Awatar użytkownika
stary
Posty: 1401
Rejestracja: 17-07-2008, 08:19
Lokalizacja: eks-lux ww

Post autor: stary »

danka44 pisze: Od nas dzisiaj żaden nie jedzie.
autobusy avl na plaskim jezdza tylko na pod gore i na dol maja problemy
Ostatnio zmieniony 19-12-2010, 19:28 przez stary, łącznie zmieniany 1 raz.
Kama
Posty: 39
Rejestracja: 22-01-2008, 10:48
Lokalizacja: lux

Post autor: Kama »

flibco dzis tez nie jezdzi. Mam nadzieje, ze jutro rusza zgodnie z zapowiedzia, bo jak nie to moi rodzice spedza swieta w hotelu w hahnie ;)
Awatar użytkownika
danka44
Posty: 968
Rejestracja: 26-09-2006, 08:53
Lokalizacja: Junglinster

Post autor: danka44 »

A oto wiadomość ze Szkoły Europejskiej:
The bad weather is clearly continuing. Luxembourg schools are now closed for the Christmas holiday. The transport situation (in particular the school buses) is being monitored closely. A decision will be taken later today regarding whether the European School will reopen on Monday and whether the extracurricular activities will be organised. Please advise parents in your class to keep monitoring their email and the websites of the school and the APEEE.
Danka
Awatar użytkownika
stary
Posty: 1401
Rejestracja: 17-07-2008, 08:19
Lokalizacja: eks-lux ww

Post autor: stary »

w poniedzialek poczty nie bedzie i duzo innych imprez anulowanych

http://news.rtl.lu/news/national//89157.html
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 190
Rejestracja: 27-10-2006, 20:27
Lokalizacja: Oetrange/Szczecin

Post autor: Biała »

Jutro tj. 20 grudnia Szkoła Europejska znowu zamknięta. Jest już informacja na APEEE
Ola
Awatar użytkownika
wilqs72
Posty: 749
Rejestracja: 26-09-2006, 08:45
Lokalizacja: Zittig

Post autor: wilqs72 »

Kama pisze:flibco dzis tez nie jezdzi. Mam nadzieje, ze jutro rusza zgodnie z zapowiedzia, bo jak nie to moi rodzice spedza swieta w hotelu w hahnie ;)
Na stronie flibco piszą, że od jutra rano zaczynają znowu jeździć, więc są jakieś szanse :)
Rodzice utknęli na lotnisku w Hahn i nie mają jak dostać się do Luksemburga? Jeśli tak - jutro rano odwożę kogoś na lotnisko i mogłbym zabrać ich w drodze powrotnej, jeśli byłaby taka potrzeba.
"It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt."
Mark Twain
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

A dokladnie bedzie tak:

School transport networks wiill not run tomorrow for risk of black ice. The schools will be closed.
Compo exams on Monday will be rescheduled in January.
Extracurricular activities are cancelled.
A decision regarding Tuesday will be taken during the course of Monday.

Les reseaux de transport scolaire ne fonctionnera pas demain pour risque de verglas.
Les ecoles Lux.1 et Lux.2 seront fermees.
Les examens de lundi seront reprogrammes en janvier.
Les activites periscolaires sont annulees.
Une decision concernant mardi sera prise pendant lundi.
Kama
Posty: 39
Rejestracja: 22-01-2008, 10:48
Lokalizacja: lux

Post autor: Kama »

wilqs, a o której będziesz jechał? mam nadzieję, że autobusy pojadą, ale jeśli nie, to byłaby to istna gwiazdka z nieba!
Awatar użytkownika
wilqs72
Posty: 749
Rejestracja: 26-09-2006, 08:45
Lokalizacja: Zittig

Post autor: wilqs72 »

Kama pisze:wilqs, a o której będziesz jechał? mam nadzieję, że autobusy pojadą, ale jeśli nie, to byłaby to istna gwiazdka z nieba!
Jadę rano - tak, żeby być na miejscu ok. 8-mej (samolot zgodnie z rozkładem wylatuje o 9:45). W razie czego - wysyłam Ci mój numer tel. na priv-a.
"It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt."
Mark Twain
ODPOWIEDZ