brydz w sobote

Awatar użytkownika
hurakami
Posty: 374
Rejestracja: 05-10-2006, 12:58
Lokalizacja: Lux

brydz w sobote

Post autor: hurakami »

Czesc i czolem, przyjechalem na pare dni do Luxembourga, rodzina w Polsce, moze ktos ma ochote na wieczornego brydza w najblizsza sobote?
m
Awatar użytkownika
felo
Posty: 277
Rejestracja: 19-10-2006, 13:52
Lokalizacja: Kopstal

Post autor: felo »

Ja najprawdopodobniej tak, ale musialbym Ci to jeszcze potwierdzic.... Zobaczmy moze najpierw, czy bedzie jeszcze jakis odzew ze strony innych.
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Ja tez chetnie, ale jestem tym razem bez Tomka, wiec musialby sie znalezc jeszcze jakis czwarty do brydza. Chyba, ze zagramy w tysiaca? ;)
Kulunka
Posty: 87
Rejestracja: 28-03-2014, 18:55
Lokalizacja: Essen

Post autor: Kulunka »

Jest jeszcze 'Wojna', no i 'Dupa Biskupa' <lol>
Awatar użytkownika
felo
Posty: 277
Rejestracja: 19-10-2006, 13:52
Lokalizacja: Kopstal

Post autor: felo »

OK, ja jestem do dyspozycji. Jesli znalazlby sie czwarty, to dajcie znac.
katarynka.w
Posty: 7
Rejestracja: 03-06-2012, 14:40
Lokalizacja: szukam swego Pacanowa...

Post autor: katarynka.w »

Byl ten brydzyk?
Ja mam amatora w domu co jest zawsze chetny ale przegapilam w ta sobote.
Jak by sie cos dzialo w temacie to prosze o pw.

Pozdrawiam,

K.
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

No, niestety, nie odbyl sie tym razem – zabraklo czwartego, a jakos do gry w wojne nie bylo nastroju...

No, ale jak masz amatora w domu, to go dopuszczaj czasem do forum Klubu Brydzowego na polska.lu, bo tu ogloszenia o kolejnych spotkaniach przy zielonym stoliku pojawiaja sie zawsze znienacka. Gramy dosc rzadko a i sklady sie zmieniaja (tym bardziej latwo znajdzie sie miejsce dla kogos, kto chce do nas dolaczyc ad hoc, bo nie jest to zamkniety klub i stalych par jest bardzo niewiele; spora czesc to "wolni strzelcy").

Mimo, iz gramy z rzadka, bywaja nawet i turnieje – odbylo sie ich juz chyba kilkanascie w ciagu 7 lat istnienia klubu, wypada wiec po co najmniej 2-3 na rok. No a oprocz tego oczywiscie zdarzaja sie "zajecia w podgrupach" – tak jak to bylo w planie w ubiegla sobote.

Raz jeszcze zachecam wiec twojego domowego amatora brydzowego do zagladania tutaj – z cala pewnoscia przed koncem roku jeszcze sie cos w tym temacie wydarzy.
ODPOWIEDZ