06.07 - kolejny brydz w Vianden

Awatar użytkownika
hurakami
Posty: 374
Rejestracja: 05-10-2006, 12:58
Lokalizacja: Lux

06.07 - kolejny brydz w Vianden

Post autor: hurakami »

Witam serdecznie i zapraszam na przedwakacyjnego brydza do Vianden.
Sobota, 06 lipca 19h00
23 grand rue Vianden
Jesli uda sie zebrac trzy stolki, gramy na maxy!

Czekam na zgloszenia!
h
WJ
Posty: 34
Rejestracja: 11-01-2010, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WJ »

Ja jestem reflektor :)
IronBone
Posty: 552
Rejestracja: 20-03-2009, 20:23
Lokalizacja: Luksemburg/Kraków

Post autor: IronBone »

Ja też się zgłaszam.
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Tudziez! Zwarty i gotowy! <mrgreen>
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

No co za pech! 6 lipca mamy Bal du Bac o 19...bede wolna pewnie ok. 22-23...ale to juz pokwiatach! <cry>
Awatar użytkownika
felo
Posty: 277
Rejestracja: 19-10-2006, 13:52
Lokalizacja: Kopstal

Post autor: felo »

My tez!
Awatar użytkownika
xtheo7
Posty: 929
Rejestracja: 26-09-2006, 19:48
Lokalizacja: ettelbruck / waw

Post autor: xtheo7 »

para Mytez zglasza gotowosc
Awatar użytkownika
dslonce
Posty: 591
Rejestracja: 02-10-2006, 18:39
Lokalizacja: LU

Post autor: dslonce »

potwierdzamy w składzie 2 osobowym
dag
Roggit
Posty: 50
Rejestracja: 08-10-2012, 11:58
Lokalizacja: LU

Post autor: Roggit »

Cześć! Ja może nie na temat trochę (bo nie o tym konkretnym evencie), ale dwa pytania mam:
1) O jakim poziomie gry mówicie? Bo ja to troszkę grałem jakieś 15-20 lat temu, ale czysto amatorsko: liczyłem sobie punkty, karty, kilka jakichś-tam sztucznych odzywek (że trefl to zdaje się punkty bez koloru, na to kilka odpowiedzi, jakieś pytanie o asy, i to pewnie +/- na tyle). Dużo bym się naczytać musiał żeby w ogóle spróbować z wami do stolika usiąść? Chyba jest coś takiego jak "wspólna mowa brydżowa" ale to to tylko z nazwy kojarzę ;-).
2) Jeżeli dalbym rady dziury w wykształceniu uzupełnić - należy sobie parę znaleźć przed grą czy jest opcja z kimś na miejscu się sparować?

Wybaczcie jeżeli zły temat, ale reszta wydaje się być z nieco zamierzchłych czasów.
Dzięki, kłaniam!
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Roggit pisze:Wybaczcie jeżeli zły temat, ale reszta wydaje się być z nieco zamierzchłych czasów.
Temat jest bardzo dobry, bo nasz klub brydzowy otwarty jest na wszelkie nowe powolania :) tak wiec kazda nowa dusze witamy zawsze z radoscia.
Roggit pisze:czysto amatorsko: liczyłem sobie punkty, karty, kilka jakichś-tam sztucznych odzywek (że trefl to zdaje się punkty bez koloru, na to kilka odpowiedzi, jakieś pytanie o asy, i to pewnie +/- na tyle).
W zaleznosci od listy obecnosci w danym turnieju gdzies miedzy 60 a 95% naszych brydzystow gra wylacznie konwencjami opisywanymi powyzej przez ciebie. Pozostali... nawet i z tym miewaja problem <mrgreen> Istnieje jedynie bardzo niewielka grupa brydzowych dewiantow, ktorzy cos gdzies slyszeli o konwencjach typu Wilkosz czy Splinter, ale ci na szczescie nie przeszkadzaja za bardzo w grze :p

Pary szukac nie musisz, choc oczywiscie jesli przyjdziesz z para moze to nieco ulatwic gre nie tylko tobie ale i pozostalym. Jesli jestes nie do pary - nasz brydzowy moderator (hurakami) znajdzie taki uklad stolikowo-osobowy, ze na pewno zagrasz.

To jak? Zglaszasz sie czy wolisz zostac dziadkiem? ;)
Roggit
Posty: 50
Rejestracja: 08-10-2012, 11:58
Lokalizacja: LU

Post autor: Roggit »

Hm, to jak tak to ja w sumie mam czas w tą sobotę :-). Jeżeli wyjdzie z zapisów, że jest nas parzyście (mnie wliczając) to bardzo chętnie wyruszę na północ - zatem, być moze do zobaczenia!
Awatar użytkownika
santafe
Posty: 44
Rejestracja: 15-11-2010, 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: santafe »

Mnie niestety nie ma w ten weekend :/
Awatar użytkownika
hurakami
Posty: 374
Rejestracja: 05-10-2006, 12:58
Lokalizacja: Lux

Post autor: hurakami »

Czolem!!!
Dziekuje za zgloszenia, ponizej potwierdzam i zamykam liste uczestnikow:

HUR-WJ
IB-MaWi
Felo +1
Xteo +1
Dag +1
Roggit + Balu*


*Balu to moj czlowiek, zglosil sie korespondencyjnie


Zapraszam od 19.00! Gramy na maksy.
23 Grand rue Vianden
h
ODPOWIEDZ