Znowu mnie poniosło...

Przeniesione z działu News fotorelacje z imprez polska.lu a.s.b.l. oraz fotoreportaże prywatne użytkowników forum
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Znowu mnie poniosło...

Post autor: MaWi »

... w dalekie strony oczywiscie. Ale nie bede samolubem i podziele sie troche widoczkami. Tradycyjnie zagadka dla chetnych (mysle, ze tym razem latwiejsza, chociaz kto wie...). Tak jak poprzednio prosze uprzejmie osoby, ktore po prostu wiedza, gdzie sie teraz znajduje, zeby nie wyrywaly sie z odpowiedzia, dajac szanse tym, ktorzy nie wiedza, ale sa tak bystrzy (albo zorientowani w geografii Matki-Ziemi), ze nie beda mieli problemu z odgadnieciem gdzie mnie znowu wywialo? :)

Obiecuje tez relacje, ale poniewaz dopiero co sie zaaklimatyzowalem, a pojutrze juz stad spadam, to raczej pozwole sobie na podsumowanie moich nielicznych tym razem przygod jakos pod koniec mojej podrozy.

Tak wiec Staj tjuned

Wasz Wuj Matt z Podrozy
Załączniki
CoTo05.jpg
CoTo06.jpg
CoTo07.jpg
CoTo04.jpg
CoTo03.jpg
CoTo02.jpg
CoTo01.jpg
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

Dania?...albo insza Skandynawia?....
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

A moze Niderlandy?
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Niestety, nie, chociaz spodziewalem sie takich odpowiedzi ;) Czekam na dalsze propozycje :)
misio
Posty: 1969
Rejestracja: 26-09-2006, 18:09
Lokalizacja: Z Doliny

Post autor: misio »

A ja wiem, ale nie powiem <rotfl>
Awatar użytkownika
xtheo7
Posty: 929
Rejestracja: 26-09-2006, 19:48
Lokalizacja: ettelbruck / waw

Post autor: xtheo7 »

Alez ten Wachock wypieknial !
Czyzbys powrocil na "stare smiecie" ????? <gafa>
Trian
Posty: 165
Rejestracja: 26-09-2006, 08:47
Lokalizacja: Szczecin/Luxemburg

Post autor: Trian »

Niemcy ?
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Nie powiem... krazycie wokolo tematu, ale poki co niestety tzw. "samo sedno" nie zostalo osiagniete.

Najblizej chyba byl xtheo – tak, moj drogi – bylem w Wachocku i to nawet w samym centrum, ale... tydzien temu. Dzisiaj jednakowoz zupelnie inny los mi pisany. Dalekie rubieze zaliczam, ale i tu nie brakuje "swojakow", oj nie! Jesli byloby to jakas podpowiedzia, to zacytuje tutaj rozmowe dwoch pan w srednim wieku, ktore zupelnie przypadkowo mijalem dzis na ulicy. A mijajac uslyszalem co nastepuje:

Wiesz, moja droga, ja w Polsce to i studia i firme mialam, ale wiesz, co z tego ze czlowiek zarobil ten tysiac miesiecznie. Z tego jak sie oplaty poplacilo to na zycie nie zostawalo, tak wiec wiesz – albo oplaty albo zycie... A tu... wcale nie wstydze sie, ze sprzatam. Praca jak kazda inna a przynajmniej zyc za co jest

Czyli zapewne dialog, jak niemal w dowolnym kraju na calym swiecie... Tylko ktory z nich to ten z fotek? Jesli jeszcze nie wiadomo, to dorzuce pare nieco bardziej "obnazajacych" rzeczywistosc i zycze Wam wszystkim dobrej zabawy!

Wasz Wujek Matt z Podrozy
Załączniki
CoTo11.jpg
CoTo10.jpg
CoTo21.jpg
CoTo08.jpg
CoTo09.jpg
Awatar użytkownika
jespere
Posty: 1503
Rejestracja: 26-09-2006, 14:33
Lokalizacja: z melmac

Post autor: jespere »

great!

GREAT BRITAIN
albo
IRLANDIA

czyli pelno Polakow po studiach sprzatajacych hotele, jezyk polski po prostu wszedzie...

trafilem?
Awatar użytkownika
anwi
Posty: 965
Rejestracja: 26-09-2006, 08:37
Lokalizacja: Gdzie psy ...szczekają

Post autor: anwi »

Jak patrzę na niektóre zdjęcia, to Chorzów Batory normalnie ;)
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

jespere pisze:GREAT BRITAIN
albo
IRLANDIA

czyli pelno Polakow po studiach sprzatajacych hotele, jezyk polski po prostu wszedzie...
No, dobra. To sie chlopie teraz zdecyduj – Grejtbrytania czy Irlandia?

No i oczywiscie co to za miasto jest, sie pytam. No pytam sie! ;)
anwi pisze:Jak patrzę na niektóre zdjęcia, to Chorzów Batory normalnie
Skoro tak, to postaram sie dzis zamiescic takie jak z Katowic Zaleza, OK? :p
Awatar użytkownika
panda
Posty: 489
Rejestracja: 24-01-2007, 01:01
Lokalizacja: Warszawa/Sandweiler/Houwald/Schëtter

Post autor: panda »

morze Północne, Niemcy, ale nie ździwiłbym się gdyby to było Świnoujście, ostatnio duzo tam napisów w j.niemieckim, zwłaszcza na promie należącym do Niemca
Ja zawsze mam rację. Raz mi się wydawało, że nie mam racji, ale okazało się, że byłem w błędzie ;) [G.J.Gigol]
Awatar użytkownika
panda
Posty: 489
Rejestracja: 24-01-2007, 01:01
Lokalizacja: Warszawa/Sandweiler/Houwald/Schëtter

Post autor: panda »

to może na zasadzie selekcji negatywnej: Stany to to nie są bo tam gotyckich kościołów chyba nie ma i samochody jakieś niewymiarowe pod amerykańskie szosy, ... zabudowa jakby z Glasgow
Ja zawsze mam rację. Raz mi się wydawało, że nie mam racji, ale okazało się, że byłem w błędzie ;) [G.J.Gigol]
marcin
Posty: 360
Rejestracja: 03-10-2006, 13:05
Lokalizacja: z lasu

Post autor: marcin »

takie familjoki to chyba tylko w Manchesterze ...

ale tak im daleko do Swietochlowic-Lipny :)
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

marcin pisze:takie familjoki to chyba tylko w Manchesterze ...
W Męczysterze byłem przejazdem (przelotem? :) ) Zreszta z tym wiaze sie pewna historia – z perspektywy czasu zabawna, ale jeszcze przedwczoraj wcale nie bylo mi do smiechu. Napisze o tym jednak na koncu.

Czyli jestescie coraz blizej wlasciwej odpowiedzi! A wlasciwa odpowiedz brzmi.... no, wlasnie, jak brzmi? <mrgreen>
ODPOWIEDZ