Gdzie grywać

Dla fanatyków tenisa
weberro
Posty: 7
Rejestracja: 21-09-2009, 14:41
Lokalizacja: Luksemburg

Gdzie grywać

Post autor: weberro »

Hej tenisiści! Właśnie przenieśliśmy się do Luxa i szukamy miejsc, w których można grywać
bez obowiązku wykupowania członkostwa w klubie. Przynajmniej na razie. Czy możecie coś doradzić?
Awatar użytkownika
stary
Posty: 1401
Rejestracja: 17-07-2008, 08:19
Lokalizacja: eks-lux ww

Post autor: stary »

w tym dziale juz cos o tym pisano

wystarczy troche poczytac <bezradny>
Awatar użytkownika
dslonce
Posty: 591
Rejestracja: 02-10-2006, 18:39
Lokalizacja: LU

Post autor: dslonce »

Kockleschauer http://www.ck-online.lu/?a=ck_sport_center&b=tennis
O tyle trudno, że tereany bardzo zimową porą oblężone i większość zapaleńców wykupuje zimowe abonamenty. Zawsze można liczyć że zapleniec nie przyjdzie...
dag
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

W zasadzie w kazdym TC w Luksemburgu mozna za jakies 5-6 euro za godzine wynajac kort, pod warunkiem., ze jest wolny....z moich obserwacji wynika, ze (o dziwo??!!) najlatwiej o wolny teren w soboty/niedziele....albo, tu juz bez zdziwienia - w tygodniu, przed poludniem...
natolin
Posty: 115
Rejestracja: 27-10-2006, 18:36
Lokalizacja: Warszawa/Luksemburg

Post autor: natolin »

5-6 Eur to swietna cena, gdzie za tyle mozna zagrac? ja gralem tylko w bambeshu, gdzie kort kryty kosztuje 18 Eur (+2 Eur opcjonalnie za oswietlenie), strona kortow to http://www.tennisspora.lu/
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

no nie wiem....w Bettembourgu na przyklad....ok, chyba - ja place abonament, ale tak mi mowili w klubie....
albano1947
Posty: 722
Rejestracja: 28-09-2006, 15:26
Lokalizacja: Luxemburg/Zielona Gora

Post autor: albano1947 »

Halo !!! :)
Natolin ma racje jesli chodzi o wynajmowanie kortow godzinowo ..Czy outdoor czy indoor.. koszt jest wysoki.. i miesci sie w granicach 15 - 20 Euro za godzine .. Moze jakis maly klubik na glebokiej prowincji moze miec.. nizsze ceny..

Bamaza tez ma czesciowo racje .. Jak sie placi letni abonament w klubie na przyklad Bettembourgu to koszt wynosi 100 Euro za sezon, od maja do konca wrzesnia, albo z doplata 25 Euro tez i w porach deszczowych mozna korzystac dowoli z hali tenisowej klubowej ktora jest jednak w gestii - Komuny Bettembourg. Komuna opiekuje sie ta hala i prowadzi wszelkie potrzebne konserwacje... per Online korty mozna abonowac..

W sezonie zimowym jest jednak abonament zwiazany scisle z abonowana godzina i w godzinach szczytow wynosi 420 Euro ..przykladowo w Bettembourgu. Oplata za ogrzewanie i oswietlenie jest juz w cenie abonamentu. Kazdy uzytkownik hali Bettemburga wie jaki ma konfort grania i sobie bardzo go ceni .. Koszt w Kockelscheur jest niewspolmiernie wyzszy .. Tam sie za wynajem kortu wlasnie zyje ..Abonamenty w tygodniu sa zroznicowane i moga w najlepszych wypadkach w weekendzie albo godzinach dopoludniowych byc o polowe tansze... jak w godzinach szczytu.

Jako zwiazany z klubem Bettembourg ..grono moich przyjaciol korzysta z moich mozliwosci rabatowych .. Szczegolnie dla polskich fanow tenisa mamy gorace serce.

Pozdrawiam :)
Mistrz Niemiec z druzyna DSD 2012
Wielokrotny Mistrz Polski Belgii Włoch i Luxemburga
Dziesiąty w Rankingu światowym ITF Senior




Trenujemy w klubie tenisowym Bettemburg
weberro
Posty: 7
Rejestracja: 21-09-2009, 14:41
Lokalizacja: Luksemburg

Post autor: weberro »

Wszystkim wielkie dzieki za p-odpowiedzi!
Skoro juz wiem dokad, to wybiore sie na rekonesans <mrgreen>
ODPOWIEDZ