Aga nasza latajaca Forteca

Dla fanatyków tenisa
albano1947
Posty: 722
Rejestracja: 28-09-2006, 15:26
Lokalizacja: Luxemburg/Zielona Gora

Aga nasza latajaca Forteca

Post autor: albano1947 »

Z wielka duma obserwowałem dzisiejszy występ Agi na kortach w Melbourne.
Naszej Adze nie dawano cienia szansy w walce z bialorosyjska dama mocnego uderzenia, która potrafi przy siadaniu orzechy włoskie oddzielać od twardej łupiny..

Obserwowałem występ naszej drobnej Agi, która przerosła Azarenke inteligencja i ruchliwością.

W tym wielkim duecie, gdzie do tej pory Agnieszka przegrywała bez cienia szansy,

upokarzając Azarenke w trzecim secie 6:0.

Oglądałem pełen podziwu jej absolutna koncentracje, elegancje ruchu i absolutnie przemyślane uderzenia. Napady bezradności i dzikie nieprzemyślane ataki atletycznie zbudowanej Białorusinki były w TYM GORACYM DNIU bezskuteczne...

Aga w każdym gemie zachowywała absolutnie chłodna postawę...

Nasza fruwająca forteca osiągnęła życiowy sukces pokonując do tej pory dominująca Azarenke..
[center]
6:1 5:7 6:0
[/center]

osiągając półfinał w Grand Szlemie - Melbourne

Jesteśmy dumni ze od czasów wielkiej Jadzi Jędrzejewskiej ...niezapomnianej nieżyjącej naszej dumy narodowej w tenisie ziemnym.....

wyrosła następna żyjąca legenda.

Sport.lu dołącza się do gratulacji dla na Agnieszki Radwańskiej, zycząc latającej fortecy zatrzymaniu się na finale i wyjścia z areny w Melbourne jako triumfatorski pierwszego Grand Szlema tego roku.....

Oby tak dalej.....

:) <aniolek>

[center]Obrazek [/center]

Foto Interia sport
Mistrz Niemiec z druzyna DSD 2012
Wielokrotny Mistrz Polski Belgii Włoch i Luxemburga
Dziesiąty w Rankingu światowym ITF Senior




Trenujemy w klubie tenisowym Bettemburg
Awatar użytkownika
minka
Posty: 334
Rejestracja: 26-09-2006, 17:10
Lokalizacja: Hiefenech

Post autor: minka »

i po ptokach :)
albano1947
Posty: 722
Rejestracja: 28-09-2006, 15:26
Lokalizacja: Luxemburg/Zielona Gora

Post autor: albano1947 »

W sporcie już tak bywa..... Aga nie należy do bardzo ustabilizowanych tenisistek, Ja tez tego nie napisałem ze wygra Australian Open.

Ja widziałem mecz który grała nasza Radwańska i za ten mecz otrzymała najwyższa notę skuteczności. To był jej najlepszy mecz w karierze przeciwko Azarence, być może najlepszy mecz w jej karierze tenisowej.

To ze następny mecz zagrała zdecydowanie słabiej wynika z wielu faktorów i trudno tutaj analizować co wydarzyło się w okresie przygotowania do meczu z Cibulkowa, albo co się stało w jego fazie rozgrywania.

Jako zawodnik znam doskonale sytuacje gdzie po wielkim wysiłku przy ekstremalnych temperaturach może się nie udać kompletna regeneracja sil ..

Tenis na przestrzeni lat ewoluował bardzo dynamicznie.

Wiele super pewniaków odpadło przedwcześnie z walki o tytuł pierwszego Grand Szlema 2014.

Tak to już jest w sporcie tenisowym i nie tylko...<bezradny>
Mistrz Niemiec z druzyna DSD 2012
Wielokrotny Mistrz Polski Belgii Włoch i Luxemburga
Dziesiąty w Rankingu światowym ITF Senior




Trenujemy w klubie tenisowym Bettemburg
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Czyli, ujmujac to znacznie lapidarniej: "Nic sie nie stalo, Polacy, nic sie nie stalo!"... :)
albano1947
Posty: 722
Rejestracja: 28-09-2006, 15:26
Lokalizacja: Luxemburg/Zielona Gora

Post autor: albano1947 »

Oj, stało się wiele ...Aga wrocila do Europy ciezsza o 05. mil.dol. oraz wskoczyla na 4 miejsce , gdzie już była do niedawna..
Karawana w tenisie idzie dalej.

:)
Mistrz Niemiec z druzyna DSD 2012
Wielokrotny Mistrz Polski Belgii Włoch i Luxemburga
Dziesiąty w Rankingu światowym ITF Senior




Trenujemy w klubie tenisowym Bettemburg
stuart12
Posty: 5
Rejestracja: 29-05-2015, 08:24

Re: Aga nasza latajaca Forteca

Post autor: stuart12 »

Ja i tak niezależnie od reszty będę kibicować Agnieszce Radwańskiej. Dziewczyna włożyła mnóstwo wysiłku w to, aby grać w takim stylu jaki gra. Najważniejsze że walczy i nie poddaje się.
Wiele osób boi się nieco pożyczek w polskich bankach, w dalszym ciągu jest przeświadczenie, że po prostu są one kiepskie - wysokie oprocentowane, etc. A przecież często takie pożyczki hipoteczne http://dobrekredyty.com.pl/kredyty-hipoteczne są naprawdę idealnym rozwiązaniem!
ODPOWIEDZ