Journée pédagogique w EE

Forum przeznaczone i widoczne TYLKO dla rodziców dzieci chodzących do szkół w Luxie.
asiunia
Posty: 608
Rejestracja: 19-01-2007, 00:08
Lokalizacja: stad

Journée pédagogique w EE

Post autor: asiunia »

Ktos mi powie kiedy to wypada w tym roku? Nie moge znalezc nigdzie, a cos mi sie kojarzy, ze to 16/17 tylko co? Pazdziernik? Listopad? I jeszcze 1.12 tez chyba cos bylo... Chodzi mi o Lux I, primaire i maternelle.
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

1 grudnia na 100%
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
asiunia
Posty: 608
Rejestracja: 19-01-2007, 00:08
Lokalizacja: stad

Post autor: asiunia »

Dzieki, kaja, ale to chyba zalezy jednak od sekcji. Wlasnie znalazlam info, ze u mojego trzecioklasisty bedzie 16/17 pazdziernika.
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 190
Rejestracja: 27-10-2006, 20:27
Lokalizacja: Oetrange/Szczecin

Post autor: Biała »

Na stronie szkoły w spisie dni wolnych nie ma rozróżnienia na sekcje
Holiday Dates
Ola
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

asiunia pisze:Dzieki, kaja, ale to chyba zalezy jednak od sekcji. Wlasnie znalazlam info, ze u mojego trzecioklasisty bedzie 16/17 pazdziernika.
a on czasem nie jest w LuxII? bo to robi różnice.. w LuxI dzień pedagogiczny jest 1 grudnia
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
asiunia
Posty: 608
Rejestracja: 19-01-2007, 00:08
Lokalizacja: stad

Post autor: asiunia »

kajapapaja pisze:a on czasem nie jest w LuxII?
Nie, jest w Lux I, ale juz wiem. Pomerdaly mi sie dwie rozne sprawy.
16 i 17.10 jest jakies szkolenie personelu niemieckojezycznego, stad szkola wypada w te dwa dni w naszej sekcji. A journée jest tak jak mowicie;)
ODPOWIEDZ