Witam nowych członków

Forum przeznaczone i widoczne TYLKO dla rodziców dzieci chodzących do szkół w Luxie.
Awatar użytkownika
danka44
Posty: 968
Rejestracja: 26-09-2006, 08:53
Lokalizacja: Junglinster

Witam nowych członków

Post autor: danka44 »

Kto tu trafił i czyta tę wiadomośc jest pełnoprawnym członkiem grupy rodziców Szkoły Europejskiej.
Przypominam, że forum nie jest widoczne dla innych użytkowników portalu i możemy czuć sie tu w miarę bezpiecznie i toczyć dyskusje, które nie koniecznie są przeznaczone dla szerszego grona.

Forum jest dostępne dla wszystkich na równych prawach. Moja rola jako moderatora kończy sie jedynie na dodawaniu nowych członków i usuwaniu postów szerzących obrażliwe i niecenzuralne treści (mam nadzieję nie korzystac z tego w tak znamienitym gronie).

Miłego pisania!
Danka
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Danka,

bardzo ciesze sie, ze reaktywowalas to forum. Mysle, ze jego cel nie lezy w nadaktywnosci jego uzytkownikow, ale w pragmatycznym podejsciu do rozwiazywania takich problemow jak organizacja okoloszkolnych imprez i rozwiazywanie na biezaco problemow, nad ktorymi warto podyskutowac, a zawsze brakuje na to czasu "w realu". Ponadto forum ma te zalete, ze nie trzeba sie spotykac na raz w 10 osob, zeby w 10 osob omowic dowolny temat – wystarczy, ze kazdy zaloguje sie kiedy ma czas, ochote badz wlasnie doszedl do jakiegos kluczowego spostrzezenia, ktorym chce sie podzielic z innymi.

Forum jest rzeczywiscie zamkniete i widoczne jedynie dla osob posiadajacych autoryzacje moderatora do odwiedzania dokladnie tego forum. Dla wszystkich innych ono zwyczajnie nie istnieje. Jestem wiec pewien, ze jako rodzice dzieci szkolnych mozemy sie tu czuc nie tylko bezpiecznie ale i swobodnie.
ODPOWIEDZ