Kontakt rg żłobek przy PE

Instytucje UE i ich budynki, pierwsze dni eurourzędnika, Szkoła Europejska...
ms100
Posty: 21
Rejestracja: 25-10-2006, 12:10
Lokalizacja: lux

Kontakt rg żłobek przy PE

Post autor: ms100 »

Przejrzałam intracomm i jakoś nie mogę dojść w jaki sposób zacząć proces ubiegania się o żłobek (chodzi o ten przy PE). Czy ktoś mogłby pomóc i podać dane gdzie dzwonić, mailowac etc.?
ms100
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

a ja znalazłam na myintracomm cos takiego:

Crèche
Run by the European Parliament, this aims to provide for children’s basic needs (primary care, food, hygiene and rest) and ensure their emotional well-being, recognising the importance of continuity in children’s relations with adults. The crèche accepts children aged between 3 months and 3 years.
Information: 4300-25410.

więc chyba trzeba tam po prostu zadzwonić....
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
ms100
Posty: 21
Rejestracja: 25-10-2006, 12:10
Lokalizacja: lux

Post autor: ms100 »

ten tel znalazlam (ale zgadnij Kajapapaja czemu szukam innych zrodel, nikt tam nie odbiera, moze na wakacjach sa) , ale nie chce mi sie wierzyc ze przy calej unijnej biurokracji wystarczy jeden tel. do zlobka zeby sprawa byla zalatwiona bez 2 ton zaswiadczen, potwierdzen i certyfikatow.

czy ktos przeszedl proces rekrutacji do zlobka? (pozostale tematy zlobkowe na forum juz przeczytalam...)
ms100
joasit
Posty: 48
Rejestracja: 06-10-2006, 21:58
Lokalizacja: Rzeszow / Mersch

Post autor: joasit »

Radze skontaktowac sie z p Dabe 4300 23716, Ribeiro 4300 23977 lub Pelessoni 4300 23594. Sa to osoby w PE odpowiedzialne za zlobki i wszelkie sprawy zwiazane z przydzialem miejsca. Podadza ci one rowniez linka do strony "zlobkowej". Strona bardzo przydatna (niestety nie mam go w tej chwili) - mozna tam znalezc wszystkie informacje nt + regulaminy + sciagnac wszelkie formularze do wypelnienia.
Powodzenia
ms100
Posty: 21
Rejestracja: 25-10-2006, 12:10
Lokalizacja: lux

Post autor: ms100 »

Joasit, wielkie dzieki. Mam juz ten adres strony www dla ewentualnych zainteresowanych:

www.creche.europarl.europa.eu
ODPOWIEDZ