JUZ WZIETE!!! Prawie za darmo: Sony Ericsson Z600

Kupię, sprzedam, oddam...
Awatar użytkownika
digilante
Posty: 1686
Rejestracja: 26-09-2006, 08:07
Lokalizacja: Cape Town

JUZ WZIETE!!! Prawie za darmo: Sony Ericsson Z600

Post autor: digilante »

Witam. Mam dwu letni Sony Ericsson Z600. Tak to wyglada:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10104

Bateria ok, wszystko pracuje tylko tak 1 na 100 razy komorka sie wylacza jak sie klape otworzy.

Wymienie za litr dobrego polskiego alkocholu - Belweder lub Wisniowka najmilej widziane ;-)
Ostatnio zmieniony 02-10-2006, 13:04 przez digilante, łącznie zmieniany 1 raz.
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Czy telefon ten ma zdjętego SIM-Locka, względnie czy służył do tej pory do rozmów w którejś z sieci luksemburskich? Mówiąc wprost – czy będzie można bez żadnych dodatkowych operacji włożyc do niego luksemburskiego pre-paida i od razu rozmawiać, bez żadnych wcześniejszych "czarów-marów"? ;)
Awatar użytkownika
digilante
Posty: 1686
Rejestracja: 26-09-2006, 08:07
Lokalizacja: Cape Town

Nie ma zadnego SIM-locka

Post autor: digilante »

MaWi pisze:Czy telefon ten ma zdjętego SIM-Locka
Komorka jest z poludniowej afryki gdzie sim-locking nie jest popularne i pracowala 100% z chinskim SIM w dzungli przy vietnamie to chyba w luksie tez bedzie pracowala ;-) Jezeli ktos sie naprawde o to martwi to dzis po pracy wloze moj luxgsm SIM i sprawdze.
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

digilante pisze:Komorka jest z poludniowej afryki gdzie sim-locking nie jest popularne i pracowala 100% z chinskim SIM w dzungli przy vietnamie
Wow! To coś tak egzotycznego nabyłbym chętnie choćby dla celów kolekcjonerskich. Mam nadzieję, że nie jest nosicielem zarodźca malarii? :p

A tak na poważnie – jestem zainteresowany, dlatego bardzo Cię proszę o sprawdzenie wieczorem czy działa z SIM-em LuxGSM-a. Reszte możemy omówić potem przez priva. OK?

pozdr.

MW
Zablokowany