Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Kupię, sprzedam, oddam...
Stella
Posty: 53
Rejestracja: 03-07-2011, 10:32
Lokalizacja: Francja

Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Post autor: Stella »

Witam.moze Ktos Mily wie lub slyszal gdzie w Luxemburgu..lub przy granicy ..francja niemcy mozna kupic sukienke ślubna za niewygorowane pieniadze?garnitury w tym dzieciece....jakis salon?/sklep etc?...ja zupelnie niewiem gdzie sie kierowac..w tym np albe do 1 Komuni swietej dla chlopca okolo 135cm wysokosci szczuply....bede wdzieczna za odpowiedzi...
A moze ktos chce sprzedac albe Komunijna garnitur dzieciecy na okolo 140cm lub okolo 120 cm etc ?....z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie.:)
beata19841010
Posty: 47
Rejestracja: 07-03-2008, 23:51
Lokalizacja: Grudziadz/Luxembourg--knaphoscheid

Re: Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Post autor: beata19841010 »

Hej

Ja swaja suknie slubna kupilam w Ettelbrucku
A jaki rozmiar bo ja mam na sprzedaz
kgraviere
Posty: 16
Rejestracja: 21-01-2008, 12:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Post autor: kgraviere »

Mam do sprzedania garnitur komunijny na 128 cm. Informacje pod tel. 661332982.
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Re: Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Post autor: bamaza42 »

Apropos ALBY komunijnej - ja mam stale albe po mojej córce, z całym kompletem - wianuszek+wianuszek na świecę, sweterek, buciki. Niestety nie pamietam jaki córka miała wówczas wzrost, ale nigdy nie była z tych dużych dzieci, a alba była szyta na miarę. Stópki też małe. Najlepiej zmierzyć. Chętnie oddam, bo już 11 lat wisi w szafie i nie bardzo wiem co z nią zrobić, a wyrzucic szkoda... Dodałanym zdjęcia, ale nie wiem jak?... Proszę o kontakt na maila, z podaniem adresu, na jaki mogłabym przesłać zdjęcia.
mlodydj88
Posty: 24
Rejestracja: 22-06-2012, 20:31
Lokalizacja: polska

Re: Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Post autor: mlodydj88 »

Ja swoją suknie ślubną zamawiałam tydzien temu w Bitburgu(DE). Ceny różne zalezy krotka czy dluga. Ja wybrałam długą ceny od ok. 800 euro w górę.
Stella
Posty: 53
Rejestracja: 03-07-2011, 10:32
Lokalizacja: Francja

Re: Suknia Slubna/ Komunia-pytanie grzecznosciowe

Post autor: Stella »

Bamaza42 dziekuje za odzew..ale ja potrzebuje albe chlopieca-krotka;).
Melodyj dziekuje za odzew..szukam czegos hm tańszego...800+ na godzine w Kosciele i przyjecie w domu to troche zbyt wysoka cena...kurcze a moze miejsce w ktorym mozna sukieneczke hmm moze wypozyczyc ..juz niewiem..taniej chyba bedzie mi wyruszyc do polski kupic sukienke i wrócić...ech. ..
ODPOWIEDZ