Polska - Belgia - 17.11.2007.

Zabawa dla dorosłych i dla dzieci, kultura, gastronomia, sport, turystyka...
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

chyba napisalam juz ze 2x cos na ten temat....a co do zadymionych pubow, to podobno w Lux od jakiegos juz czasu jest zakaz palenia w lokalach....pisze podobno, bo ktos mi mowil, a ze nie bywam, wiec nie sprawdzilam tej informacji...
Borys
Posty: 1332
Rejestracja: 14-07-2007, 20:17
Lokalizacja: OBYWATEL EUROPY

Post autor: Borys »

bamaza42 pisze:a jaki program bedzie pokazywal ten mecz?.....bo chyba juz my sie nie zalapiemy na grupowe - bo w pubie mezowie, u kaji zony.... a matki z dziecmi? <oops> ....to moze u mnie? :D
Bamaza , moja droga.. niesmiale chcialem jednak zadac pytanie <oops> nawiazujac do tego co napisalas iles tam postow wczesniej. oczywiscie to tylko tak przy okazji i jesli twardo postanowilas ze idziesz do pubu to tak bedzie i tam sie zapewne spotkamy.

Jesli chodzi o palenie w knajpach to takiego zakazu nie ma. Jest on, ale tylko w restauracjach. Pubu z telebimem, gdzie mozna byloby obejrzec mecz i jednoczesnie bylby zakaz palenia w Luksemburgu nie stwierdzono.

Z tego natomiast co wiem to do wyjscia do pubu nie za bardzo nadaja sie :

moja zona - zaawansowana ciaza wiec dym bedzie bariera
zona Piotera - zaawansowana ciaza wiec dym bedzie bariera
zona Wilqa - 3 dzieci w wieku raczej nie nadajacym sie na chodzenie po knajpach

Jesli nic nie wymyslimy to my z zona najwyzej przyjdziemy tylko na chwileczke i zobaczymy czy ona tam wytrzyma :) w koncu jej zdrowie i naszego potomka (w zasadzie to poBorysa) jest wazniejsze niz ogladanie meczu nawet w tak zacnym towarzystwie.
Ura Bura Szef Podwóra
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

hmmm...czuje sie troche pod sciana.... <oops> ...bo wiesz, problem w tym, ze ja tak naprawde nie jestem wielka fanka futbolu - ogladam jedynie mecze, gdzie "nasi" graja o "cos", jak MŚ, ME...i to nie zawsze - czasem sam wynik w wiadomosciach podany mi wystarczy... Takie wyjscie do pubu to jakis pretekst - moze bardziej do spotkania ludzi (wiekszosci z tych, co sie zglosili na oczy nie widzialam...), niz ogladania meczu, a poza tym mecz ogladany w pubie to nie to samo co w domu w telewizorze. Podczas ostatnich MŚ ogladalysmy z corka w pubie te mecze, ktore transmitowal polsat (nie ma na Cyfrze) i bardzo jej sie podobalo. Teraz tez jest bardzo chetna ( a taka z niej fanka jak ja...), wiec i jej zrobilabym przykrosc...No, chyba, ze niewielka :) - poropzmawiam z nia dzis i dam znac, ok? :)
Borys
Posty: 1332
Rejestracja: 14-07-2007, 20:17
Lokalizacja: OBYWATEL EUROPY

Post autor: Borys »

Jasne, Bamaza - naprawde nie czuj sie stawiana pod sciana.
Bo wtedy to mi sie glupio robi <oops>

Bedzie morowo jak sie wybierzecie z cora do pubu i ja to jak najbardziej rozumiem.

BTW
Ja tez jestem takim samym fanem futbolu jak i Ty. Prawde mowiac to zawsze mialem wstert do grania w pilke ( nie , nie jestem gejem <lol> ) ale sam fakt wlasnie ze Polacy graja o eliminacje, chec dopingu naszych, mozliwosc spotkania wirtualnych znajomych spowodowal u mnie chec do wsadzenia swoich 5 groszy do tego spotkania zaproponowanego przez Piasta ;)

Jakakolwiek bedzie twa decyzja to i tak bedzie fajnie :)
Ura Bura Szef Podwóra
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

Ok, moja córa zadecydowała: idziemy do pubu - nawet nie chciała słyszeć o zmianie planów na sobotni wieczór.... Ale przecież kobitki się mogą też spotkać u którejś z ciężarnych, na przykład.... :)
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

chyba w takim razie bama do was dołączę..... w pubie :D
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

ok...a dzieciaczki?... :|
subarek
Posty: 27
Rejestracja: 04-11-2006, 16:38
Lokalizacja: Luksemburg

Post autor: subarek »

Borys,

powiedz mi chlopie czy tam bedzie telebim, jesli tak to gdzie? (na sali bilardowej?) czy bedziemy mecz ogladac na tym malym telewizorku w czesci barowej?

pozdrawiam, arek
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

bamaza42 pisze:ok...a dzieciaczki?... :|
zajęcia domowe z tatą...
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

<brawo>

Twoj malzonek mnie znienawidzi.... <oops>
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

no co ty - sam mnie z domu wyrzuca - takie poswięcenie...

a swoją drogą - chyba mam jeszcze kredki do twarzy - komu, komu?
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
Awatar użytkownika
bamaza42
Posty: 4441
Rejestracja: 26-09-2006, 15:57
Lokalizacja: Gdansk/Luxembourg

Post autor: bamaza42 »

kajapapaja pisze:sam mnie z domu wyrzuca - takie poswięcenie...
no widzisz, nie wiesz, co posiadasz....a mowilas, ze nie zdolny do takich poswiecen.... a moze sie wystraszyl, jak powiedzialam, ze moj tez nie zdolny....BYL...?
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

ty nie pisz, że nie wiem bo on to czyta i obrasta dumą i puchnie... puchnie.. puchnie... <zwariowal>
a ja oczywiście wiem jakie szczęscie posiadam i z czystego wyrachowania skorzystam z jego dobroci (mam nadzieję, że to przeczyta zanim dotrę do domu :D )
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
Borys
Posty: 1332
Rejestracja: 14-07-2007, 20:17
Lokalizacja: OBYWATEL EUROPY

Post autor: Borys »

subarek pisze:Borys,

powiedz mi chlopie czy tam bedzie telebim, jesli tak to gdzie? (na sali bilardowej?) czy bedziemy mecz ogladac na tym malym telewizorku w czesci barowej?

pozdrawiam, arek
Witaj Arek,

Ciekawi mnie skad wiesz ze jestem chlopem ... <rotfl>

Wiec jesli idzie o Q42 i mozliwosci ogladania :

W czesci bilardowej jest wysuwany z pod sufitu ekran i rzutnikiem podawany jest nan obraz.
Zarezerwowane sa miejsca wlasnie tam.

Telewizorek w czesci barowej w Q42 jednak wyglada tak ze jest ich dwa , i kazdy ma 40 cali...

Znasz lepsze warunki, to zawsze mozemy zmienic miejsce spotkania.

Pozdrawiam rowniez i mam nadzieje ze do zobaczenia jutro.
Ura Bura Szef Podwóra
Awatar użytkownika
kajapapaja
Posty: 1875
Rejestracja: 26-09-2006, 07:35
Lokalizacja: Opole

Post autor: kajapapaja »

Borys pisze:Ciekawi mnie skad wiesz ze jestem chlopem ... <rotfl>
a zerknij na ten znaczek przy swoim niku :D

i może nie zmieniajmy na ostatniąchwilę knajpy, co?
===============================
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught." - Oscar Wilde
===============================
eurokraci.eu
ODPOWIEDZ