Śmieszne filmiki

Zabawa dla dorosłych i dla dzieci, kultura, gastronomia, sport, turystyka...
IronBone
Posty: 552
Rejestracja: 20-03-2009, 20:23
Lokalizacja: Luksemburg/Kraków

Post autor: IronBone »

Wywalić i zbanować
Awatar użytkownika
digilante
Posty: 1686
Rejestracja: 26-09-2006, 08:07
Lokalizacja: Cape Town

Post autor: digilante »

Kobiety?
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

IronBone pisze:Wywalić i zbanować
Nie, no chyba nie. Co do Maslowskiej – no, coz, jest popieprzona jak zajac w marcu, ale taka jest jej funkcja spoleczna i w sumie dobrze, ze ja spelnia (zupelnie przy okazji – mysle, ze jej publiczna obecnosc jest waznym glosem w jakze popularnej na polska.lu dyskusji "elyta kontra reszta swiata"; lub odwrotnie – "reszta swiata kontra elyty" :) ). No i Anja Rubik, ktora pokazala, ze ma do siebie dystans. Czy zrobila to, bo ma rzeczywiscie dystans, czy zrobila to wylacznie dla swojego wizerunku medialnego – w sumie mnie osobiscie jest to obojetne. Najwazniejsze, ze dobrze sie bawilem. A, no i urocze jest sluchanie tych dwoch pan na raz, z ktorych kazda ma inna wade wymowy. W ogole uwielbiam ludzi z wadami wymowy – to takie slodkie, szczegolnie u kobiet (a, niech bedzie, ze jestem meska szowinistyczna swinia; moze jestem, tylko o tym nie wiem? ;) ).

A skoro juz o temacie "elyt" mowa - pierwszy filmik; dla mnie osobiscie miałki, ale zeby nie bylo, ze polska.lu to tylko dla elyt – zostawiam, by nie pojawily sie komentarze, ze tylko to co mnie sie podoba zostaje, a reszta – wypad z baru <mrgreen>
IronBone
Posty: 552
Rejestracja: 20-03-2009, 20:23
Lokalizacja: Luksemburg/Kraków

Post autor: IronBone »

Chodziło mi o to, że ten post jest tylko by, jakiś naiwny zalogował się wysłał im SMS za 3 zł (a jak znam życie na tym się nie skończy).
No i jaki to ma związek z Luksemburgiem?
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Hm... no, ale ja obejrzalem oba filmiki bez logowania i bez placenia za sms... To juz sam nie wiem...
gabrjel
Posty: 1654
Rejestracja: 10-01-2008, 11:22
Lokalizacja: profil nieaktywny

Post autor: gabrjel »

IronBone pisze:Chodziło mi o to, że ten post jest tylko by, jakiś naiwny zalogował się wysłał im SMS za 3 zł (a jak znam życie na tym się nie skończy).
No i jaki to ma związek z Luksemburgiem?
1.
https://www.youtube.com/watch?v=-1-z48cJDbc
2.
https://www.youtube.com/watch?v=9aau_Gyo7hM
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

Gabrjelu, dzieki! To, zeby bylo "niekomercyjnie", ale jednak zeby filmiki zostaly, to post powyzej edytuje, ale linki do youtuba zostawiam. Wiem, ze z Luksemburgiem wiele wspolnego nie maja, ale nie ograniczajmy sie wylacznie do Lux-grajdolka, bo nas potem krytykowac beda <mrgreen>
gabrjel
Posty: 1654
Rejestracja: 10-01-2008, 11:22
Lokalizacja: profil nieaktywny

Post autor: gabrjel »

MaWi pisze:Gabrjelu, dzieki! To, zeby bylo "niekomercyjnie", ale jednak zeby filmiki zostaly, to post powyzej edytuje, ale linki do youtuba zostawiam. Wiem, ze z Luksemburgiem wiele wspolnego nie maja, ale nie ograniczajmy sie wylacznie do Lux-grajdolka, bo nas potem krytykowac beda <mrgreen>
a pomukl to gdzie ?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."
MaWi
Posty: 3662
Rejestracja: 18-09-2006, 16:41

Post autor: MaWi »

gabrjel pisze:
MaWi pisze:Gabrjelu, dzieki! To, zeby bylo "niekomercyjnie", ale jednak zeby filmiki zostaly, to post powyzej edytuje, ale linki do youtuba zostawiam. Wiem, ze z Luksemburgiem wiele wspolnego nie maja, ale nie ograniczajmy sie wylacznie do Lux-grajdolka, bo nas potem krytykowac beda <mrgreen>
a pomukl to gdzie ?
A to to moze zrobic tylko autorka watku. Jestem przekonany, ze niejaka Aliska bedzie ci za to tak wdzieczna, ze na pewno dorzuci ci POMUKa!
gabrjel
Posty: 1654
Rejestracja: 10-01-2008, 11:22
Lokalizacja: profil nieaktywny

Post autor: gabrjel »

MaWi pisze:
gabrjel pisze:
MaWi pisze:Gabrjelu, dzieki! To, zeby bylo "niekomercyjnie", ale jednak zeby filmiki zostaly, to post powyzej edytuje, ale linki do youtuba zostawiam. Wiem, ze z Luksemburgiem wiele wspolnego nie maja, ale nie ograniczajmy sie wylacznie do Lux-grajdolka, bo nas potem krytykowac beda <mrgreen>
a pomukl to gdzie ?
A to to moze zrobic tylko autorka watku. Jestem przekonany, ze niejaka Aliska bedzie ci za to tak wdzieczna, ze na pewno dorzuci ci POMUKa!

Obrazek
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."
ODPOWIEDZ