Mecz Rhein-Neckar Loewen vs. VIVE Targi Kielce

Zabawa dla dorosłych i dla dzieci, kultura, gastronomia, sport, turystyka...
Awatar użytkownika
wilqs72
Posty: 749
Rejestracja: 26-09-2006, 08:45
Lokalizacja: Zittig

Mecz Rhein-Neckar Loewen vs. VIVE Targi Kielce

Post autor: wilqs72 »

Nadarza się wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć na żywo piłkę ręczną na najwyższym europejskim (a nawet światowym) poziomie - w ramach 1/8 finału EHF Champions League spotykają się drużyny, których miłośnikom "szypiorniaka" przedstawiać nie trzeba.
Mecz odbywa się relatywnie niedaleko Luksemburga (SAP Arena w Mannheim) - ok. 2 godz. jazdy samochodem, termin spotkania to poniedziałek, 31 marca, godz. 19:00.
I tu moje pytanie do miłośników piłki ręcznej (o ile jacyś są na forum): czy któryś z was miałby ochotę się wybrać? Ja już swoje bilety kupiłem - można to zrobić on-line na stronie SAP Arena: https://tickets.saparena.de (wysyłka do Luksemburga to dodatkowe 10EUR), będę miał w samochodzie co najmniej dwa wolne miejsca lub - gdyby chętnych było więcej - wezmę "dzieciowóz" i wtedy liczna wolnych miejsc wzrasta do pięciu. Jednym słowem - w kupie raźniej! :)
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub pozostawienie odpowiedzi na forum.
"It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt."
Mark Twain
Awatar użytkownika
strojnisia
Posty: 36
Rejestracja: 30-01-2012, 23:37
Lokalizacja: Puławy

mecz

Post autor: strojnisia »

Ja prawdopodobnie też jadę
ODPOWIEDZ