Przyjmujemy zgłoszenia kibiców siatkówki na finały ME w Lux.

Zabawa dla dorosłych i dla dzieci, kultura, gastronomia, sport, turystyka...
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

MaWi pisze:Moi Drodzy,

Szymbi jest chwilowo "wyjechany", wiec tak mniej wiecej do wtorku i tak sprawy "wisza", ale oczywiscie jak tylko wroci, to sprawa rusza z kopyta, wiec jak tylko bedziecie mieli okazje, to wplacajcie, bowiem bilety juz w drodze :)
szymbi melduje się po powrocie. Bilety zostały zamówione ponad tydzień temu i obecnie czekamy na przesyłkę pocztą. Jak tylko dotrą dam znać i będziemy organizować ich kolportaż.
davit
Posty: 64
Rejestracja: 13-08-2007, 21:05
Lokalizacja: Lintgen

Post autor: davit »

Witam
Ja jak zawsze spóźniony <roll>
Byłbym zainteresowany biletem na sobote, czy można jeszcze dokupić <?> <roll>
Jeśli nie to proszę o podanie w którym sektorze i na jakich miejscach zasiądzie polska ekipa :) postaram się nabyć bilet osobiście o ile jeszcze ich nie brakło.
Pozdrawiam
davit
mikrus36
Posty: 1
Rejestracja: 09-09-2007, 14:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: mikrus36 »

Witam

Chciałby się dowiedzieć czy jesteście w stanie jeszcze zamówić bilety na półfinał i finał i jak jest taka możliwość na faze play-off w Hasselt?Mam prośbe czy ewentualnie jest ktoś w stanie przetłumaczyć mi z jedenej ze stron jak można zamówić bilety i w jakiej są cenie bo storna nie jest po angielsku,na półfinał i finał nie ma problemu gorzej jest z faza grupową.
moje gg 1379768
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

Sprawdz priva.

Wszystkie osoby, które nie załapały się na nasze zbiorcze zamówienie, a chciałyby kupić bilety koło naszej grupy proszę o kontakt na priva, podam jakie miejsce i w jaki sposób należy kupić.
Awatar użytkownika
szymbi
Posty: 740
Rejestracja: 11-08-2006, 14:44
Lokalizacja: Sirzenich / Poznań

Post autor: szymbi »

Uwaga, uwaga, bilety już mam! Można je ode mnie odebrać w miejscach zwyczajowych (dla niektórych przedszkole lub szkoła, dla innych praca) lub poprzez umówienie się na priva.
ODPOWIEDZ